Wpis z mikrobloga

George Soros to najlepsze, co mogło się przydarzyć wykopowemu prawactwu. Dzięki niemu mentalna biedota może z powodzeniem skoncentrować wszystkie "problemy" (czyli poglądy niezgodne z ich biedną "ideologią") na jednym punkcie, zamiast rozruszać neurony i dokonać jakiejś głębszej analizy. A tak to przyszedł sobie bogacz (antyteza wykopka), filantrop (antyteza wykopka), żyd (którego wykopek nigdy na oczy nie widział) i umożliwia dalsze umysłowe lenistwo.
#neuropa #4konserwy #soros #bekazprawakow #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
@simperium: @tyrald: @marcooo80: ło dżizas, nie spodziewałem się, że będę w takich tematach wywoływany do tablicy, ale jeśli można trzy słowa:
- nie czuje się filantropem, dla mnie to słowo opisuje kogoś kto poświęca się w jakimś większym % działalności charytatywnej... udzielenie np. 10% swojego czasu czy zarobków na jakiś cel nie uznaję za coś nadzwyczajnego... gdyby poświęcać ponad 50% czasu to pewnie można mówić o
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: nie wiem po cholerę @tyrald cię przywołał. Bierze się za gównoburze, a potem woła o wsparcie ;). Ja osobiście znam osoby o poglądach lewicowych i takich właśnie pejoratywnych "lewaków". Zresztą, w drugą stronę działa to tak samo: są osoby o poglądach prawicowych i osoby skrajne, czyli "prawaki".

Idealnie by było, gdyby zrobić tak: wybudować wielkie szambo, napełnić je, a potem umieścić tam całą patologię "lewacką" i "prawacką". Osoby
  • Odpowiedz
nie wiem po cholerę @tyrald cię przywołał. Bierze się za gównoburze, a potem woła o wsparcie ;)


@simperium: bo nie służę za osobistą kronikę osiągnięć każdego wykopka, a przemilczeć niektórych też nie wypada.
Poza tym: każda dyskusja tutaj to gównoburza?

Idealnie by było, gdyby zrobić tak: wybudować wielkie szambo, napełnić je, a potem umieścić tam całą patologię "lewacką" i "prawacką". Osoby o nieskrajnych poglądach na spokojnie by sobie dyskutowały czy to przy piwku, czy jakimś soku obserwując z dala jak te całe pato obrzuca
  • Odpowiedz
każda dyskusja tutaj to gównoburza?

@tyrald: dlaczego od razu każda? Akurat ta dyskusja idealnie wkomponowuje się w większość dyskusji na tematy polityczne: 100% emocji i 0% merytoryki. I takie dyskusje to gównoburze, bo kompletnie nic nie wnoszą a po nich każdy pozostanie wciąż przy swoich poglądach. Czyli całkowicie nikomu nie potrzebna ;)

To jestem jeszcze ciekaw, kto by to klasyfikował.

Nie oszukujmy się, "prawak" i "lewak" dzisiaj wykorzystuje się do
  • Odpowiedz
Więc jak to mogło się stać, że komunizm upadł w tylu krajach? Ludzie stracili rozum i dobre chęci?


@kszychu: Przeciez komunizm to typowy prawacki zamordyzm a nie lewacka wolność osobista i gospodarcza. Prawackie rządy silnej ręki - i strzelanie do górników jeśli trzeba.
  • Odpowiedz
@lewacka_hipokryzja: dopóki lewaki nie muszą płacić za swoje chore ambicje i pomysł własnymi pieniędzmi to tacy kapitaliści i burżuje nie są bandytami i wyzyskiwaczami tylko dobrymi ludźmi. podwójne standardy ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Majk_: lewacka ideologia ma jedną, zasadniczą wadę. Wygląda pięknie na papierze, ale ni ch*ja nie chce działać w praktyce. Już niejednokrotnie historia to udowadniała. Łechtajcie więc swe zbiorowe, lewackie ego, wzbudzając ledwie widoczny uśmieszek politowania wśród reszty społeczeństwa, wyposażonej w rozum i godność... Z lewactwa da się wyjść... pierwszym krokiem jest zarabianie pieniędzy własnymi rękoma! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Majk_: kisnę gdy neuropkowe pryszczaki robią z siebie intelektualistów. W sumie wśród prawaków też ten trend daje się zauważyć (my elita, czytamy haykea i rothbarda i filozofie pozytywistyczną hehe), ale na psycho-lewicy jest to bardziej zauważalne, tam chyba bardziej w to wierzą. Oczywiście intelektualna masa neuropkowa jakoś nie chce rozmawiać o Wittgeinsteinie i Derridzie, samozwańczy "intelektualiści" których intelekt wyznacza popieranie uchodźców i homoseksualistów i walka z chochołem prawackim w dresie
  • Odpowiedz