Wpis z mikrobloga

@franek13: to juz klasyczne nawiazanie do komorowskiego ;) ale spoko, czujnosc zawsze na propsie, sam nienawidze jak ludzie popelniaja takie banalne orty ;)
@pedopope: wiesz co on jest z nich najnormalniejszy, nie mowie dobry oczywiscie, bo jednak gimbokontent tworzy. ale jakby moje dziecko mialo ogladac jednego rakowego jutubera growego z polski to dalbym mu izaka, przynajmniej nie bluzga, nie ma zenujacych chamskich zartow, nie obraza nikogo. To porzadny i inteligentny
@pedopope: Świat idzie do przodu, mam 21 lat i pamiętam swoje dzieciństwo - kapsle, GameBoy'e, Pokemony, PSX, PS2, CoD1 czy CS 1.6 etc etc. 10 lat później jest CS:GO, za 10 lat będzie jakaś gra na VR czy coś co nam nawet teraz nie przychodzi do głowy. Taka po prostu jest kolej rzeczy ;) Ja Izaka szanuje, bo nie demoralizuje dzieciaków jak Gimpre czy Isamu z bandą swoich dresów - chociaż
@Perlo: sam myśle, że fajnie, że doszedł aż tak daleko, ale sposób jego komentowania, nawet przy zwykłych meczach csa jest dosyć średni, oczywiście gusta i guściki, ale tak czy siak fajnie, że mu sie udało i życzę mu jak najlepiej :D
@Perlo: rozumiem ból dupy gdyby gość się nie znał, albo miał słabe warunki - dykcja, zasób słownictwa. Ale gość nie robi żadnych wpadek; sam po prostu też jest graczem w miarę popularnym