Wpis z mikrobloga

@Miretto: @smyl wymieniałem i mogę powiedzieć że masakra, na długość nie pasuje (krótsze niż być powinno), podświetlenie przycisków jest zaślepione w połowie i wyświetla się tylko 1/2 domyślnych figur (kwadratu, koła i trójkąta), po lewej stronie na górze też jakoś dziwnie przebija światło i jest wyraźnie jaśniejsza plama. Dodatkowo ekran jest miękki jakby był zrobiony z masła i rysuje się dosłownie od patrzenia na niego. Generalnie gówno, kupiłem jakiś czas temu
@xmihau: Mamy rozumieć, ze zakupiłeś zamiennik. Na forach piszą, że wchodzi w grę zakup oryginalnego ekranu z rozkrecanych x600'tek. Sądzę, ze lepiej będzie właśnie nabyć taki używany ekran.
@xmihau: trochę przesadzasz, jeśli chodzi o rom to wgrałem jakieś miui pierwszego dnia i jestem zadowolony, może miałem szczęście, że od razu trafiłem na dobry. Szkła też dostałem raz źle wycięte, ale Chińczyk wysłał jeszcze raz już dobre. Pokrowiec dostałem jeszcze przed telefonem, bardzo porządny.

Pamiętaj, że za Samsunga zapłaciłbyś 2000zł zamiast 600zł, a szkło hartowane z polskiego sklepu zamiast z Chin kosztowałoby 40zł, a nie $1.20, więc i tak byś