Wpis z mikrobloga

@Liberman: Ja to czekam na debatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż trochę się boje że jak Trump nie przystopuje na chwilę to jednak demokraci podmienią Hillary na Berniego albo Biden'a
@Myrten: Z tym że jej elektorat to Murzyni, feministki itp. czyli za przeproszeniem osoby nieposiadające świadomości politycznej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Innym kandydatom nie udało się zjednać tych grup, a czegokolwiek by nie robiła Clinton to i tak ma swój twardy elektorat.
@rudy2007: @Leonowicz: Clinton jest objęta dochodzeniem w sprawie e-maili, i to czy zostanie oskarżona zależy od widzimisię rządu. Jak Obama uzna że lepiej zmienić nominata to może zadzwonić do Clinton i dać jej dwie opcje:

a) Jak będzie dalej kandydować FBI ją aresztuje
b) Zrezygnuje z kandydowania i uwolni swoich delegatów a oni zagłosują na tego kogo wskaże establishment, w zamian za to Obama ją ułaskawi.
@Myrten: super spokój - Europa niech sobie radzi sama a z Putinem się dogada. Do tego zapowiedź wycofania wojsk z Niemiec jak Niemcy mu nie zapłacą. A ja się Niemców wolę bać, z jednej strony Merkel dogadująca się z Putinem pod stołem, z drugiej skrajna prawica zyskująca poparcie. Wolałbym, żeby Amerykanie tam sobie siedzieli i w razie czego zrzucili im szybko trochę demokracji.
r.....7 - @Myrten: super spokój - Europa niech sobie radzi sama a z Putinem się dogad...

źródło: comment_SeewHwXxFG18Am1wknpuWGkhiHNhqg2k.jpg

Pobierz