Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim z tagu #prokrastynacja zbyt długo męczy mnie to lenistwo, zdażyłem przez to wylecieć ze studiów, stracić miłość zycia, pora się w końcu obudzić póki nie przegram życia do końca. Zainspirowany #ogarnianiecasha postanowiłem publicznie spisać cele jakie chcę osiągnąć i codziennie opisywać co udało mi się zrobić, a co nie.

Główne cele to:
1. Codzienna nauka - mam dwa egzaminy 16.06 z biochemii i 23.06 z fizjologii które chce zdać w pierwszym terminie
2. Siłownia - chce dobić do 75 kg obecnie 69kg. Dodatkowo ogarnięcie diety i trzymanie się niej z czym mam spore problemy
3. #nofapchallenge - pora z tym skończyć bo już chyba naprawdę się uzależniłem
4. Wyjść z przegrywu
5. Ograniczyć korzystanie z komputera do minimum szczególnie bezsensowne przeglądanie fb i wykop.pl na przemian, w tym celu zainstalowałem apkę RescueTime i będę kontrolował ile przebywam na tych stronach

Cele na wakacje:
2. Praca na wakacje - to już mam po części ogarnięte, a czekam też na telefon czy mnie wezmą na zbiory winogron we wrześniu
3. Poszerzanie zainteresowań + ew wybranie koła naukowego i zapisanie się do niego
4. Zmiana garderoby - pora wyrzucić znoszone t-shirty i wypełnić szafę bardziej eleganckim ubiorem

Jeśli będą chętni do śledzenia moich postępów robię tag #kubicaogarniazycie jutro już pierwszy wpis
  • 7
  • Odpowiedz