Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanko. Co się tak naprawdę stało z Betty Ross po "Incredible Hulk". Banner w tej chatce zaadresował list do niej i wrzucił do koperty chyba naszyjnik, a potem koniec filmu. Skończył z nią czy jak?
#marvel #hulk #filmy
  • 7
@janushek: Mają prawa, tylko że cały hajs leci do Universal. Zasada podobna co do Spider-Mana. Tylko że Spider-Man to popularna postać i dodatkowe filmy z nim nabiją tylko popularność postaci. Co do Hulka jest ten problem, że nie mają pomysłu na solowy film z nim. Co było widać w konflikcie studia z Nortonem oraz wynikach finansowych filmu IH, który nie oszukujmy się był najgorszy z całego MCU (co nie oznacza że
@arkblame: ja mam pomysł na film z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogliby go w kosmos wysłać skoro są już prawie wszyscy Iluminaci xD
W sumie to nawet nie musi być solowy film. Wysyłają Hulka w kosmos w Avengers 3 a w Avengers 4 wraca ze Strażnikami na ziemie... czy gdzie się będzie toczyła walka z Thanosem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@janushek: Brakuje Reeda (największego bydlaka universum), Xaviera i Namora żeby zrobić Illuminati. Na razie jest ich 4 z 7. A mi Planet Hulk się marzy mocno. Moim zdaniem jedna z lepszych historii o Hulku. Mogliby go wysłać po którymś filmie w kosmos, tam zrobić Planet Hulk, a potem w kolejnych Avengersach World War Hulk :) ale to pozostanie pewnie w sferze marzeń ;(