Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na "wymianę" telefonu na nowszy model. Jak ja tego nie cierpię, nie lubię zmieniać telefonów :(

Do dyspozycji mam 800 zł (ewentualnie jeszcze dołożyłabym stówkę do tych 900 zł, ALE TO W OSTATECZNOŚCI).

W grę wchodzi tylko i wyłącznie #iphone - nie chcę innego systemu niż #ios
Teraz mam iPhone 3GS (tak, wiem, vintage, muzeum). Myślę, że nie ma sensu teraz kupować 4S, w szczególności że podobno muli na najnowszym sofcie (pewnie te mulenie to nic w porównaniu do 3GS z iOS 6, ale ok #iksde). 5C? A może szukać w dobrej cenie i w dobrym stanie używane 5S?
Pomocy, pomóżcie ;____;


#telefony #apple #pytanie #zakupy #cotahannah
  • 29
  • Odpowiedz
@Klofta: "Chcesz kupić Tico? Polecałbym dokopanie do BMW. Jednak 2.0 robi różnicę."

Mam taki a nie inny budżet. Niestety. Zresztą - nie cierpię tych dużych ekranów. Chcę obsługiwać telefon jedną ręką + żebym mogła go czasem wsadzić do kieszeni.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Skoro masz taki a nie inny budżet to czego tak naprawdę oczekujesz w odpowiedzi na twoje pytanie? Masz daną sumę pieniędzy do przeznaczenia na nowy telefon, bierzesz pod uwagę tylko sprzęt z jabłuszkiem, praktycznie tylko 3 modele łapią ci się pod ten przedział cenowy. No kurcze, bierzesz po prostu najlepszy z możliwych.
3 telefony tej samej firmy, od najgorszego do najlepszego xD no kurczę, trudny wybór, mózg rapuje.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: 800zł na telefon i kupowanie iPhone 4s XDDD w 2016r. XDDDDDDDDDD
Korzystanie z tego telefonu to męka, już lepiej korzystać ze starej nokii a reszte pieniędzy po prostu #!$%@?ć w błoto
  • Odpowiedz