Wpis z mikrobloga

Opłaca się przejść z OxygenOS na HydrogenOS na #oneplustwo? Słyszałem, że lepiej sobie radzi z baterią plus jest parę ficzerów pochowanych.

Obecnie mam wrzuconego O2OS 6.0.1 Community Build i teoretycznie jestem zadowolony, ale jeżeli może być jeszcze lepiej, to nic mnie tutaj nie trzyma ;)

Jeśli warto, dysponuje ktoś jakimiś tutkami opisującymi od początku co i jak (root + to całe TWRP i wszystkie inne potrzebne rzeczy)?

A może CM13 albo Exodus? Też czytałem opinie, że ciekawe rozwiązania.

  • 9
@asunez: Ja od ponad miesiąca używam h2os od kingmercians. Sot >5h, wszystko płynnie chodzi. Testowałem też sky dragona oos 3.0 i tak średnio bym powiedział. Exodusa też miałem przez jeden dzień, ale jednak h2os jest dla mnie najlepszy.
O2OS 6.0.1 Community Build


@asunez: Mozna zarządzać kartami SIM ? Najbardziej mnie interesuje wylaczenie i włączenie jednej z kart.

Na O2OS oryginalnym, to sie potrafi zawiesic, wlaczasz karte, a ona wylacza wszystkie dwie, albo jak sie wlacyz to potem internet na pierwszej nie dziala i takie jazdy....
Mozna zarządzać kartami SIM ? Najbardziej mnie interesuje wylaczenie i włączenie jednej z kart.


@maxver: Ciężko mi na to odpowiedzieć, bo korzystam tylko z jednej. Na dniach planuję sobie kupić drugą, to najwyżej wtedy dam Ci znać ;)