Wpis z mikrobloga

Mirki udało sie!
Jakiś czas temu pisałem o przykrym fakcie który mnie spotkał, pękł mi rower.
Jak się pózniej okazało producent jak i dystrybutor na Polskę stanęli na bardzo wysokim poziomie, i otrzymałem nowa ramę. W sumie tylko przedni trójkąt, ale mogę dalej jeździć i buzować banie na trasach. Co więcej, dystrybutor poszedł mi na rękę i przełożył mi stery oraz wymienił zużytą parę łożysk, a do tego wszystko zostało załatwione mega szybko. Zasłużyli na dobre flaszkę, którą nie omieszkałem wysłać im w podzięce. Zostało mi tylko zrobić porządek z przewodami i wrzucić jakaś nową zębatkę.
Także witaj "nowa" enduro maszyno!
#chwalesie #pokazrower #rower #enduro #7anna #mondraker
Abovd - Mirki udało sie!
Jakiś czas temu pisałem o przykrym fakcie który mnie spotkał...

źródło: comment_Z0od2m1cJGPoHLqlv9Sly9s8XJ4vTV46.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Bialy_Mis: tego sie spodziewałem, ale miałem obawę czy uznają mi gwarancje, bo zgubiłem papiery na nią. Lecz wszystko się super zakończyli.

  • Odpowiedz
Mirki udało sie!

Jakiś czas temu pisałem o przykrym fakcie który mnie spotkał, pękł mi rower.


@Abovd: myślałem, że pękła ci guma i musiałeś sprzedać ten rower bo dziecko itd :) Zawsze mogło być gorzej!
A ile gwarancji Ci dali na nową ramę?
  • Odpowiedz
@Abovd: Dobrze wiedzieć, że masz takie dobre doświadczenie z Mondraker'em oraz naszym dustrybutorem ;) sam ujeżdżam Mondraker'a, ale nie takiego hardkorowego jak Twój. Mam nadzieję, że nie będę musiał korzystać z wieczystej gwarancji jaką mam na ramę.
  • Odpowiedz
@Abovd: też miałem Mondrakera, co prawda bez przygód, ale faktycznie poziom obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie :) Miło wspominam kontakt z Panią z obsługi - w zasadzie żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. @krry: miałeś może Finalista?
  • Odpowiedz
@dGustator: Nieee, ujeżdżam karbonowy model Chrono. Co do obsługi to też się zgodzę - żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi jak zastanawiałem się na wyborem roweru oraz w momencie zamawiania.
  • Odpowiedz
  • 0
@patrol798: dokladnie
Raczej przy przerzutce, bo damper nie jest mocowany do ramy tylko do linków które są połączone z ramą. Inaczej, pęknięcie nie wpłynęło na pracy dampera
  • Odpowiedz