Wpis z mikrobloga

Który z polskich polityków ostatnich 25 lat zasługuje na miano najuczciwszego w kontekście rozwoju swojej kariery i etycznego traktowania współpracowników/wyborców, a także autentycznej chęci poprawy sytuacji? Jestem ciekaw, czy bylibyśmy w stanie wskazać chociażby 2-3 kandydatów, wychodząc ponad nasze własne poglądy.

#pytanie #polityka #4konserwy #neuropa
  • 10
Jarosław Kalinowski- bardzo często zdarzało mu się wypowiadać przeciwko PSLowskiej linii partii i chyba w nagrodę za to dostał posadę daleko w Brukseli.

Chyba także mimo wszystko Kukiz (chociaż jest to dopiero świeże zjawisko). Nie jest stricte politykiem i przez to często się gubi w swoich poglądach, ale jeśli wskazać kogoś autentycznego i z etycznym podejściem do wyborców to chyba on.
@AdamZz: Oceniam intencje, jakimi się moim zdaniem kierują, nie konkretne działania: Religa, Zembala, działacze partii Razem, Barbara Nowacka, raczej lewica niż prawica, choć nie zgadzam się z nimi w kwestiach gospodarczych. Z tych osób, do których nie mam w ogóle szacunku, to myślę, że Pawłowicz ma szczere chęci, ale etyka i uczciwość nie w jej przypadku- celowe zablokowanie TK to ponoć jej dzieło.