Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Możecie mnie zjechać z góry na dół ale #!$%@? nienawidzę facetów którzy są mało męscy i zdecydowani. I naprawdę nie chodzi tu już nawet o wygląd a o charakter. I nie mam na myśli tego, że facet musi zdecydować w 7 sekund czy kupuje to mieszkanie i czy bierze kredyt na 40 lat.
Kiedy trzeba podjąć jakąś decyzję i "facet" mówi "oh, hm... no nie mam pojęcia, nie wiem co zrobić..." i tak #!$%@? 3 godziny, a chodzi tylko o to, czy robić dziś spaghetti na obiad, a jutro kotleta, czy na odwrót.
Nie znoszę facetów którzy zastanawiają się 5 godzin co by zjedli na obiad. Którzy myślami są gdzieś w jakimś autystycznym świecie czy gdzieś daleko poza nim... Kiedy idziemy coś zjeść i jest "Ty wybierz" za każdym #!$%@? razem. Kiedy na wszystko mówią "obojętnie". Nic tak bardziej nie #!$%@? jak taka nijakość.
Idziemy do sklepu i za każdym razem "nie wiem co mamy kupić, Ty weź co uważasz".
Z czego to do cholery wynika? Nie chce wam się? Czy naprawdę tak ciężko mieć swoje zdanie?
Kobiety nienawidzą wiecznie decydować o wszystkim w związku, taki protip na przyszłość.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że mam #!$%@?. Miliard razy moje decyzje były zagłuszane "a to za drogie" "a to za daleko" " a to zbyt wymagające", i zasadniczo mózg ulega deformacji. Sama jesteś sobie winna że tacy Ciebie otaczają.
  • Odpowiedz
@maly_nka: @Shyvana: @AnonimoweMirkoWyznania:
a może to również dlatego, że facet już po pewnym czasie kontaktu z babami staje się zmęczony podejmowaniem decyzji i wiecznym kręceniem nosem z różowej strony?
"R: Idziemy na spagetti czy pizze?
N: Hmm... No niech bedzie spagetti
R:
  • Odpowiedz
@Gumaa: nikt nie twierdzi, ze nie ma kobiet o podobnych cechach.
Ale wpis jest o facetach.
I nie, nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze z facetow robia sie miągwy bo ma kontakt z kobietami..
Niektórzy tacy sa i tyle, ale niech sie licza tym, ze bedzie im ciezko w zyciu a juz na pewno na polu osobistym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja bym to odwrócił. A być może facet jest wykastrowany ciągłym gderaniem że coś się nie podoba czy źle wybrał albo że Karyna z klatki B to robiła to czy tamto?!

Po prostu facet nie ma poczucia własnej wartości. Albo wynika to ze związku co piszę powyższe albo z czego innego np. "suabo" płatnej roboty etc. Ale pewny siebie gość nawet przy gówno pensji nie będzie się tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, jakoś tak... ile można słuchać o pierdołach, cokolwiek by się nie wybrało to będzie narzekanie - "Przecież wiesz, że tego nie lubię", człowiek rzuca propozycjami, żeby usłyszeć, że każda z nich jest do kitu itd. i tak dalej...
Dlatego lepiej jest mieć wyłożone na to.


Zgłębiając jednak sedno problemu i księżniczek, którym zawsze zdecydowany tatuś podawał wszystko na tacy, a teraz mają problemy w znalezieniu "odpowiedniego"
  • Odpowiedz