Wpis z mikrobloga

#polityka #kukiz #jow #wybory #bekazkukiza
Dobra myślę ,że warto zdemaskować hipokryzję i głupotę Pawła Kukiza. Po pierwsze JOWy nie od partyjną sceny politycznej o czym wszyscy wiedzą, a Pan Paweł zdaje się udawać że tak nie jest. Po drugie żeby do sejmu wchodziły niezależne osoby nie trzeba zmieniać ordynacji wyborczej. Po to jest Komitet Wyborczy Wyborców czyli KWW (czym jest np. Kukiz'15 ) w odróżnieniu od partii politycznych , że ludzie mogą wybierać czy chcą głosować na niezależnych czy na swoje partie. Może być tak , że w przyszłych wyborach np. utworzy się KWW pod nazwą Zdzisiek 2020 i niezależni kandydaci pokonają wszystkie partie polityczne i w sejmie będzie zasiadać 80 % bezpartyjnych z KWW Zdzisiek bo to będą po prostu świetni kandydaci.
  • 5
@Arab94: Najlepsze i zarazem najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to , iż Ciastek mówił , że u niego są niezależni ludzie. Wszyscy natomiast wiedzą ,żeby dostać się na jego listy trzeba było spełniać określone kryteria ( były prowadzone rozmowy kwalifikacyjne ) no i oczywiście trzeba było być zwolennikiem JOW więc myślę , że 80 % ludzi na wykopie nie dostałaby się na listy jego "partii" ( ͡° ͜ʖ ͡
@bezprzewodowyAndrzej: tylko ze kww zdzisiek nie ma subwencji, a gdyby byly jow kazdy kandydat musial by sie wykazac w swoim okregu i tutaj Pan Zdzislaw ktory np jest lokalnym dobrodziejem ma wieksze szanse niz jedynka platformy ktorej nikt nigdy nie widzial procz telewizji. Sorry za brak interpunkcji :). Mimo ze wszyscy z jednej partii to ludzie decyduja czy chca tego co ze sztucznym penisem tylko lokalnego przedsiebiorce. A teraz numer na
@Kelemele: Jakby ktoś to przeczytał twój komentarz nie wiedząc jaka jest rzeczywistość to pomyślałby , że w polskim senacie gdzie są JOWy zasiada 80 % kandydatów niezależnych. Zresztą JOWy już zostały tak dogłębnie przeanalizowane na przykładzie innych krajów ( Kanada chce się wycofać z JOWów ) , że nie aż jestem pod wrażeniem , że znajdują się jacyś obrońcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) .