Wpis z mikrobloga

#krakow ! Ktoś kojarzy TEN lokal?

Jeśli tak to jesteście w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa z licznością klientów, lokalizacją, ofertą? Ogólni jak najwięcej o nim.

Do tego jestem ciekaw, choć tego pewnie nikt mi nie powie, ile trwało zagospodarowanie tego miejsca na lokal i jakiego rzędu to mogły być koszta (pytam, może akurat ktoś ma tam znajomego).

#kiciochpyta #lokalne
  • 19
@DOgi: Ale ja nie atakuję, żeby nie było. Grzecznie pytam :P Czyli bardzo daleko od centrum, tak?

@mactrix: Okej, dzięki. Ale jest to znane na mieście mimo krótkiego stażu na rynku?
@mactrix: Hmmm, na filmiku wygląda to na dość zaludniony lokal, ale to było otwarcie.

Chciałbym mieć kiedyś coś takiego, albo nawet nie jedno ;) Takie małe, albo i duże marzenie życiowe. Jedni marzą o Ferrari czy Porsche, a ja bym wolał własny lokal.
@mactrix: Ale ja nie z Krakowa ;)

Jeżeli mówimy o Rynku-Rynku, to nie jestem zainteresowany takimi lokalizacjami bo są niesamowicie drogie, a jeśli mówimy o rynku jako przestrzeni przedsiębiorców - to każdy kiedyś zaczynał. Kwestia dobrego pomysłu, posiadania chęci i dobrej sumki na start.
@nodikv: spoko. Z tego co widzę, ludzie oburzają się na jakość obsługi. Ale jak mówi stara prawda gastronomii, jakość obsługi jest odwrotnie proporcjonalna do poziomu restauracji :)

Ty chcesz odwiedzić ten lokal jako klient czy może masz ochotę zgapić pomysł?
@nodikv: Coś wiecej: znają się dobrze, bo sobie robią aftery później, na których się wszyscy spotykają i rozmawiają o mijającym miesiącu, o swoich pracownikach i o jakichś sprawach trendi, które coś mogą zmienić na rynku :) Właściciele klubów, pubów, restauracyj tak właśnie ustawiają sobie biznesy.
Ty chcesz odwiedzić ten lokal jako klient czy może masz ochotę zgapić pomysł?


@slepej_kury_ziarno: Ani to, ani to. Interesuje mnie po prostu specyfika otwierania takich lokali, opinie itd. Pomysł mam swój, całkiem inny, chociaż też raczej wielkopowierzchniowy niż jakiś mały lokalik.

@mactrix: Czyli taka rynkowa familia...? :) +