Wpis z mikrobloga

@Czekoladowa_: że co?!!! O.O W Mc jest jeden z najlepszych keczupów. Jeden z najbardziej naturalnych. Kiedyś miałem okazję spróbować takiego zakupionego w sklepie właśnie od nich i czuć było wyraźnie, że jest znacznie bardziej naturalny niż reszta. Nigdy wcześniej ani później nie trafiłem na taki keczup.
@RT_NR: 40zł ?. Dla normalnego, przeciętnego faceta wystarczy zwykły zestaw za 16zł, lub 2 kanapki np 2 Royale po 8zł za sztukę. Osobiście nie znam nikogo kto zjadł więcej niż dwie całe duże kanapki z Mc, a one są średnio po 8-9zł.
@parachutes: Szczerze to wolę Kotlin i Heinz. Jednak faktycznie Włocławski jest najbardziej pomidorowy i naturalny, a do tego smaczny. Wielu się nim zachwyca w całej Polsce.

A i pamiętajcie, kupując Włocławski, to tylko ze słoików!
@parachutes: tyle to też wiem... zdziwiłbym się, jakby ktoś o tym nie wiedział albo go nie lubił. Ale ten z Mc jak próbowałem z tubki to czuć normalnie naturalne pomidory, przecier. Nie zawiera konserwantów.
@Upadajaca_Polska:

Ok, może i nieco przesadziłem, bo sam nigdy za tyle nie jadłem, ale śmieszne jest to, że aby poczuć w ogóle, że coś zjadłem, to musiałem zjeść dwa cheeseburgery. Wolę za nie wiele więcej kupić większego hamburgera w jakiejś małej budce - przynajmniej wiem, że pojem. ;)
@Shaki: Bo ten ich jest na jakimś syropie morelowym. A te wszystkie słodko-kwaśne ze sklepu są na pomidorach. Kiedyś próbowałem podrobić ten sos z jakiegoś przepisu - spróbowałem i wyrzuciłem.