Wpis z mikrobloga

@LibertyHead: A ja sobie siedzę właśnie w pracy. Pakiet z lufą w torbie czeka. Do rana jakaś dotrwam. Do tego film na laptopie.. :D

Akurat do tego to tu w PL mam dostęp łatwiejszy niż znaleźć żabkę w okolicy :P Policja jak Cię nakryje na paleniu to karze Ci to tylko wyrzucic. Bongo wylać A jak jesteś autem to auto zostaje gdzie stoi np. W lesie. A Ty musisz iść pieszo
@Qontrol: no spoko . Ale powiem ci ze zabawy z gańdziom mnie nie bawjom w PL . Nawet nie chodzi o odpowiedzialnosc ale te trucizny mocarze dosypujo lepiej nie ryzykowac :) kofi szopy 1,5 h od polski xd
@LibertyHead: Trzeba wiedzieć od kogo się bierze :) Uwierz mi że mam palenie na poziomie tych waszych amnestii itp ( ͡º ͜ʖ͡º) A jak tu się skończy. To 20 minut rowerkiem do Czech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qontrol: no ale tu chodzi o tę radość legalnosci xd w coffee shopach ogolnie te kanapy wszystko tak zrobione jakbys na domowke poszedł :D wchodzisz ... Koło ciebie siadają obcy ... Mowią hoi ... I ogolnie jest miło bo na kazdej domowce jest milo mimo ze czasem nie znasz ludzi co przyjdą ze znajomymi ale wazne ze są . Nazywam takich - meblami :D ... I w kofi szopach to samo