Wpis z mikrobloga

Zaczynają się komunie opowiem wam o mojej komunii o moim #!$%@? najgorszym okresie życia jakim było dzieciństwo
bądź guwniakiem 8lvl
mieszkaj w małej miejscowości na podlasiu i wychowuj się w biednej rodzinie jako jedynak
biednej jako że ty nie masz nic a twój stary ze starą #!$%@?ą marcepany na kiju
stara typowa grażyna nałogowa palaczka i strojnisia
stary #!$%@? janusz sknerus łapacz promocji w marketach
miej komunie
rano stara przy garach gotuje jakies potrawy
hurrr durrr grażyna a po co tyle gości tylko wydatki bylo babke z dziadkiem zaprosić chrzestnych i starczy
chcij przed przyjsciem gosci zjeść jednego pasztecika przygotowanego przez mame
stary cie szarpie za ręce i mówi że dla gości ma starczyć i mam nie jeść
msza święta
stary cię szturcha w kościele i drze morde na pół kościoła "śpiewaj też anon co piosenek nie znasz komunijnych"
idź wraz z mame i tate przy boku zjeść opłatek który podaje ci ksiądz
ksiądz wkłada ci opłatek do mordy lecz ten dziwnym trafem spada na ziemie
ojciec zaczerwieniony na mordzie podnosi opłatek dmucha na niego i próbuje ci wkładać do mordy podczas gdy ksiądz wyjął nowego i próbował mi go położyć ponownie na język
ojciec widząc to sam #!$%@? opłatek z łapy, mówi amen i odchodzi do ławki
po całej mszy wszystkie dzieci dostały okrągłe chlebki z jakąś posypką która wyglądała na słodką
widząc jak inne dzieci wychodzą z kościoła i #!$%@?ą sobię tą kruszonkę czy posypkę która była na chlebie spróbuj też otworzyć chlebek
rozrywasz folie i nagle stary wali ci blache w potylice wyrywając chlebek drząc się na pół japy co ja robię aż matka go uciszyła
hurrrr anon durrr ty tumanie ten chleb to się pokroi i będzie przy obiedzie dla gości a ty dłubiesz w nim jak świnia
wszystkie dzieci z rodzinami będące obok słyszą to i patrzą na nas ze skrzywieniem
czas obiadu
przychodzą goście dostajesz od każdego koperte i komunijną bombonierke czy tam bambonierke no czekoladki #!$%@?
stary podchodzi i mówi że weźmie schowa żeby jakieś dziecioki które przyszły nie podarły mi kopert
#!$%@? obiad
skromne proste biedackie potrawy w małej ilości
stary stawia na stół flache
matka oburzona "no janusz przecież na komunii się nie pije"
hehe no grażynka nie gadaj u mnie w domu to zawsze na komuni gorzałka była żeby opić młodego komuniste hehe
po całej "uroczystości" wieczorem stary #!$%@? robi awantury w domu że matka nie zostawiła mu na kolacje zawijańcy w boczku które robiła na obiad dla gości
chodź no anon policzymy pieniążki
dostałeś łącznie 12 kopert
stary otwiera każdą z nich nożem do kopert i wykłada pieniążki na stół obok siebie
no no anon 1250 złote
przysuwa w twoją stronę jeden banknot 50zł a reszte zwija w plik i mówi
tu dla ciebie na jakieś dyrdymały a reszte wpłacam na konto żebyś sobie no samochód kupił jak już dorosły będziesz
Do teraz tych #!$%@? pieniędzy na oczy nie widziałem. Dzieciństwo to nagorsza rzecz która mnie #!$%@? co mnie spotkała

#komunia #coolstory #patologiazewsi #cebula
O.....r - Zaczynają się komunie opowiem wam o mojej komunii o moim #!$%@? najgorszym ...

źródło: comment_3xxvKXTwNdAzk87Ab9cdDCmraaLS35N7.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz