Wpis z mikrobloga

#alfaromeo #alfaholicy #alfa #problem #samochody #pomocy
Mam problem, zakupiłem kostkę OBD II ( Yanosik Connect). Po podłączeniu yanosik pokazał błędy ale nie można było w nim ich usunąć. Ściągnąłem więc na androida inna apkę która usuwa błędy w komputerze pokładowym, ale po usunięciu błędów zaczęły najpierw skakać wskazówki od obrotomierza potem komputer pokazał "AAAAAAAAAA" i skończyło się na tym że nie działa radio, szyby, lusterka, żadne parametry odnosnie predkosci, obrotomierza, temperatury, ilosci paliwa. Jedynie miga kontrolka od paliwa i świecą sie kontrolki od abs, hamulcowa, i jeszcze jedna, nie pokazuje czy sa zapalone światła czy też podczas włączenia kierunkowskazów, w radiu wyświetla się CANCHECK. Dodam że pomimo tego ze zegary nie działają w aplikacji po podlaczeniu do obd II wszystko w apce jest pokazane to co nie działa.
Jesli wie ktoś jak to naprawić piszcie, temat otwarty rowniez na forum alfaholicy
  • 8
  • Odpowiedz
@GrzesiuYT: To alfa i fiat. Teoretycznie. zwykłym elm327 nie usuniesz wszystkiego. Żeby się np z airbagiem połączyć potrzebujesz innego kabla ( ) Poszukaj na google kabla do FES taki niebieski, z przełącznikiem w 4 pozycje.
  • Odpowiedz