Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieli, że było 240'000 ludzi na marszu #kod to pomyślałem sobie - łał, spoko, może nawet te 100'000 ludzi się przespacerowało po ulicach stolicy. W końcu było to pogodne, sobotnie popołudnie, kto wie...

Ale taki #!$%@?, policja jednak nie ściemnia, choć jeszcze w grudniu 2015 o to ich podejrzewałem. Najlepsze jest to, że to sama wyborcza podsuwa zajebiście obrobione dowody XD

Szczerze zachęcam do obejrzenia, tylko nie zapomnijcie włączyć Adblocka ( ) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,20035269,240-czy-zaledwie-30-tysiecy-ile-osob-szlo-w-marszu-kod-zobacz.html#MT

Na obrazku znajduje się Michigan Stadium o pojemności około 110'000 ludzi. Sądzę, że jeden #!$%@? czy ludzie siedzą czy stoją, na marszu aż tak ciasno też nie było. Na oko 20% szerokości trybun to ulica pokazana na wcześniej wspomnianym timelapsie. Nawet jakby marsz szedł po zewnętrznej stronie trybun to na pewno aż tak dużo by ich nie było, żeby zrobić jednolity tłum, tam nawet 30 tysięcy ludzi nie miało prawa być.

Teraz to już każdy doskonale wie, że od kiedy #pis doszedł do władzy to są tylko problemy i jest #!$%@?, ale ten marsz emerytów, nierobów i zrekrutowanych nastolatek przekracza wszelkie granice normalności w europejskim kraju. Niech te #!$%@? od razu jebną polski Majdan jak mają ochotę #!$%@?ć Polskę na dwie części, bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie będą nas pałować niemieckie organy ścigania, jak to #maxkolonko zapowiadał. Po prostu #!$%@? zajebiście.

A dla Mariana Kowalskiego szacunek, że nie próbował się dołączyć do Kijowskiego, bo chyba trochę bym musiał się przejść po pokoju po takiej żenadzie.

#po #mariankowalski #petru #polityka #polska
k.....n - Jak powiedzieli, że było 240'000 ludzi na marszu #kod to pomyślałem sobie -...

źródło: comment_hxiM0DlPqN89B660OJJ1Bj9yykSK0lWh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@kretyn: Policz sobie jeszcze długość kolumn. Dzisiejszy marsz miał trochę ponad 2.5 km. Ten stadion zamyka się w prostokącie 250m x 185m. (pole gry ma jakies 120m x 70 m)
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: jasne, że nie, przecież jesteśmy na mirko, a nie w telewizji śniadaniowej, niczego nikomu nie muszę tutaj udowadniać ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kiedy oglądałem materiał wyborczej miałem w myśli "tam jest 100 tysięcy ludzi". Jak po tych 70-80 minutach marszu skończyli iść to coś mi nie pasowało. Myślałem, że zaraz jakaś druga, trzecia i czwarta grupa jeszcze przejdzie, a tu nic, koniec filmiku. I
  • Odpowiedz
@grubson234567, dupa mnie zabolała, że wszyscy tak zmyślają, a moja matka w to wierzy, bo "po co taki tvn24 miałby kłamać". Może faktycznie powinni jebnąć informację, że było milion zgromadzonych, a nie takie rozdrabnianie się.

Ale wstyd, nie wiem co oznacza KC w tym przypadku ()
  • Odpowiedz