Wpis z mikrobloga

#nootropy #noopept
@hKropp @fabek
No to czas na relacje. Minął miesiąc i 5 dni, odkąd przestałem brać noopept. Efekty nadal są zadowalające, chociaż częśc z nich minęła:
Odczuwalne nadal
- Nadal potrafię wbić się w stan takiego idealnego skupienia, którego nauczyłem się podczas zażywania noopeptu. Więc koncentracja nadal jest zadowalająca
- Zdolności dedukcyjne polepszyły się i nie odczułem by jakoś się pogorszyły
- Zwiększona wrażliwość na bodźce zewnętrzne też mi po tym pozostała - łatwiej wyłapuje jakieś bzdety w tle, czy to wzrokowo czy słuchowo
- Łatwośc zapamiętywania też mi nie minęła. Może mieć na to wpływ to, że w jakiś sposób wyrobiłem sobie sposób na to by wszystko w myślach sobie tłumaczyć, gdy o czymś czytam, bądź coś rozwiązuje

No i tyle z tego co trwa nadal, teraz czas na:
Efekty negatywne, zanikające, bądź już nieistniejące
- Bywam bardzo senny i potrafię o 22 leżąc w łóżku, usnąć nagle.
- Nie intersuje mnie już wszystko wokół. Względnie to i dobrze - skupiam się już na tym na czym chcę
- Stałem się wybredny i pedantyczny
- Czuję czasem zaburzenia pamięci krótkotrwałej - ale to tylko rano jak się obudze i pierwsze 30 minut nie ogarniam

No i to tyle z tego dobrego. Moim zdaniem opłacało mi się to i jestem pewien że nie było to placebo. Chociaż weszło mi tak szybko i na początku jakby ktoś mi rozjaśnił otoczenie (tak się czułem faktycznie, wszystko takie jaśniejsze i widoczniejsze). Jestem też wrażliwy na substancje pobudzające takie sfery możliwości, więc to mogło być przyczyną.
Dla mnie to wyszło to na plus, we wrześniu będę chciał to powtórzyć, miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego roku. I myślę że będę dwa razy w roku odbywać takie 'kuracje'.
Dziękuję wszystkim obserwującym i komentującym za zainteresowanie.
  • 10
@postrachNocnegoSzczura: Brałem noopept przez ponad rok bez przerwy, zaczynając od kwietnia 2014 roku. Nie wiem jak długo ty go stosowałeś, ale to mój wpis po 3 miesiącach używania:

Po 3 miesiącach na noopepcie, stopniowo od jakiegoś czasu, pojawia się dosyć ciekawa poprawa wzroku. Ciężko to opisać, ponieważ nigdy tak nie miałem, i domyślam się, że nie zrozumiecie tego, ale co tam :)


Otóż obraz jaki widzę, wygląda tak, jak by ktoś
Jaką stosowałeś dawkę? Jak aplikowałeś(nos/pod język/inaczej) ? Z czym brałeś? Jakie dawki? Stosowałeś cholinę ? Dostosowywałeś dietę ? Obecnie bierzesz coś poza noopeptem?


@hKropp:

10-15mg 3x na dobę

Pod język na 10-15 min

Z niczym

Nie biorę choliny, noopept nie wpływa na syntezę i wykorzystanie choliny, jakiekolwiek plusy jej zażywania odczują jedynie osoby, które nie mają jej wystarczająco w diecie


Staram się utrzymywać zdrową i zbilansowaną dietę, oraz być aktywnym fizycznie
@zly_dzien: 12~ mg 3x dziennie domiejscowo w nos. Nie brałem z niczym, diety nie dostosowywałem jakos specjalnie, bo niczego mi nie brakowało w istniejącej. Aktualnie co 2-3 dni zarzucam sobie 300mg cdp choliny.
@LimitIess: Moje zmiany przyszły dosyć szybko.. w sumie to 20 dni i teraz 1 miesiąc przerwy. Nie wiem od czego jest to uzależnione, może mam taką sposobność :X
@bazingaxl: @marexlodz: Próbowałem noopept z różnych źródeł - powdercity, phoenix nutrition, jakieś firmowe typu "zdrowy sklep", jakieś no name bezpośrednio z chin... noopept to był na 100%, bo wszystko smakowało tak samo, na 2 miałem papiery ze spektrometrii więc raczej były dobre. Brałem też ten oryginalny ruski z apteki i smakował tak samo.

Raczej nikt nie bawi się w podrabianie noopeptu, bo przy jego cenie jest to nieopłacalne.