Wpis z mikrobloga

@FlameVinci: dzisiaj kupilem czarna jagode. single shake'n'vape dupy nie urywa, zobaczymy jak w miksach. chociaz cala linia blue vape dillons mi srednio podchodzi. nie sa zle, ale jakies takie niedokonczone mi sie wydaja.
@FlameVinci: jeslli ppod single, to imo tak. sherbet ftw. ;-) jesli chodzi o miksy, to moze nie bedzie tak zle - kazdy aromat sie do czegos przydaje. procz ogorkowej miety.
serio.
pieprzona ogorkowa mieta.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vgf_: odkopałem ze kupiłeś ta czarną jagode. I co o niej sądzisz? Nada sie do mixu ciastka jagodowego?
Jest bardziej słodka i dżemowa czy raczej jak świeża?

Dzięki za odpowiedź!

@goomowy: jak dla mnie - nie nadaje sie. smakuje jak cos pomiedzy tpa boysenberry / inw czarna jagoda i - podobnie jak powyzsze - w stezeniach na tyle wysokich zeby bylo czuc smak pozostawia paskudny, chemiczno/gorzki aftertaste. jak chcesz przyzwoita czarna jagode, to pobaw sie proporcjami fa bilberry, tpa blueberry wild, tpa blueberry candy i pare kropli inw czarna jagoda (albo zrob sobie 10℅ inw czarna jagoda w pg i uzywaj
@vgf_: dzięki! W takim razie nie kupuje; )

Mam extra i wild z tpa i ich nic jest najblizej ideału Ale to jeszcze nie to. Muszę kupić candy i poeksperymentuje :)
@goomowy: dokup bilberry z fa. serio. lejesz tego naprawde malo (0.25~1℅), wiec wystarczy na dlugo, a mocno zmienia mixy, dodajac do extra i wild bardziej prawdziwego posmaku.