Wpis z mikrobloga

Kochane mirki z #krakow. W 1999 roku gościłem u Was na wycieczce klasowej (V), spaliśmy w jakimś cuchnącym hotelu robotniczym "Witaminka", "Malinka" czy jakoś tak. Drzwi się nie domykały, klamki odpadały, łóżka i pokoje śmierdziały. Ale to właśnie wtedy oglądałem TEN finał LM 1999 (26 maja). Podczas dojazdu jeden kumpel rzygał w torebkę (przezroczystą), a podczas powrotu drugi sikał do reklamówki (na szczęście wzorzystej), bo pani nauczycielka stwierdziła, że nie ma po co się zatrzymywać.
Nie dziękujcie za ten nostalgiczny wstęp. Zmierzając do meritum, znowu do Was jadę. Tym razem na długi weekend majowy (ten drugi, bo pierwszy już był). I teraz tak, potrzebuję jakiś pub w okolicach rynku (promień kilometra), gdzie obejrzę finał LM w sobotę 28 maja. Domyślam się, że nadałby się każdy ogródek piwny z TV, ale mi zależy na czymś z atmosferą, czyli typowy PUB sportowy.
Druga sprawa. Lokal gastronomiczny, na wieczór, z bardzo dobrym widokiem. Chodzi o romantiko kolację na rocznicę, najlepiej świece i jakieś mega dobre jedzenie (rosół, panga, te sprawy).
O atrakcje Was nie pytam, bo to wiadomo Wawel, dorożki, srutututu o 12 i pijani anglicy. Poradzę sobie w tym aspekcie ;)


Pomożecie?

#footixwdrodze
  • 12
  • Odpowiedz
@stekelenburg2:
No to jeśli chodzi o kolację to nic mi teraz nie przychodzi do głowy, ale jakby chcieli na wieczór skoczyć na drinka to jest fajny cocktail bar na Straszewskiego - nazywa się Mercy Brown, więcej nie mówię, ale jakby mieli problemy ze znalezieniem niech spytają się szatniarza w budynku xD @footix:
  • Odpowiedz
  • 2
@footix:
Pyt. 1: pub kibicow Realu Madryt (Ul. Dietla, wiecej na stronie realmadryt.pl , wczoraj lecial tam mecz)
Pyt. 2: kolacja w restauracji na dachu budynku Jubilat (wygooglaj nazwe restauracji, slynne miejsce, sa tam tez groupony :D )
  • Odpowiedz
Pyt. 2: kolacja w restauracji na dachu budynku Jubilat (wygooglaj nazwe restauracji, slynne miejsce, sa tam tez groupony :D )


@kajelu: Restauracja Vidok
  • Odpowiedz