Wpis z mikrobloga

No to dołączyłem do rodziny #xiaomi #redmi3pro
Wysłany 28.04 od Top-One szczęśliwie dotarł dzisiaj. Postanowiłem, że nie będę nikomu zawracał gitary i sam zamontuje polskie miui. Prośbę o odblokowanie bootloadera wysłałem jakieś 10 dni wcześniej. Po przeglądzie odpowiednich tagów i zadaniu paru pytań wujowi G, udało mi się (o dziwo) bezproblemowo spolonizować chińczyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
#chwalesie
ibiza_Driver - No to dołączyłem do rodziny #xiaomi #redmi3pro
Wysłany 28.04 od Top-O...

źródło: comment_ijq1TrWKZcbHppoy9FTIY78Gslt2Ybel.jpg

Pobierz
  • 29
@LosoweZnaki: żebym to ja wiedział ( ) Grunt, że działa sprawnie i działa karta sim. Czemu nie IBG? Bo cebulna strona mocy we mnie motzno podczas alitygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xivid: wystarczy czytać ze zrozumieniem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r_dest: na ten moment 775. Minus to co zwróci #planetplus Jakoś 640+/- winno wyjść
@Hub99ert: tak na gorąco to tak. Zobaczymy jak odsłonią się wszystkie karty. Póki co odkładam go do szuflady i wracam na ostatnią prostą do wysłużonego LG L90 nim przyjdzie Mocolo i Frosted Nillkina od majfrendów.
@ibiza_Driver: źle sformułowałem odpowiedź. W myślach miałem cały czas zakodowane zapytanie o -20% (,)
Dzięki za info odn. dev. Właśnie jestem w momencie kiedy bootloader nie chce się na mnie otworzyć! Jak kobita...