Wpis z mikrobloga

Redmi Note 3 Pro Prime,

Podpowie ktoś w sprawie softu / zakupu? W którym sklepie (na wniosek lub domyślnie) przygotują telefon tak żeby można go wyjąć z pudełka i używać? Trzy istotne informacje:

- Nie zależy mi na języku polskim, oby był angielski
- ROM nie musi być najlepszy z najlepszych, ale sensowny, jestem przyzwyczajony do fabrycznych LG czy Samsunga więc poprzeczka chyba ustawiona nisko?
- Oby nie było chińskich znaczków, aplikacji.

Jest szansa dostać coś takiego out of the box? Jak będzie nazywała się wersja ROMu, która powinna mi wystarczyć?

#xiaomi #redminote3pro #aliexpress #ibuygou
  • 11
  • Odpowiedz
@KuliG: nic nie szkodzi, można wgrywać system na zablokowany (nie mówię tutaj o MIUIPolska). J.polski dostępny jest już na global dev, a będzie i na global stable za jakiś czas.
  • Odpowiedz
obal stable 7.


@Mokatte: z tego co się orientuje to oficjalna wersja global stable nie ma jeszcze języka polskiego, to co oferuje sprzedawca to najpewniej jakaś samoróbka, która się nie zaktualizuje sama
  • Odpowiedz
@Mokatte: Ja brałem stąd z kurierem DHL. Bez VAT wczoraj przyszło. Chińczyk na prośbę wgrał MIUI Global stable. Trochę po Polsku trochę po Angielsku. Dla mnie nie robi różnicy ale jak ktoś nie zna języków to nie wszystko skuma.
  • Odpowiedz