Wpis z mikrobloga

Siedzę 3 dzień z rzędu montując making offa filmu, który robiliśmy przez kilka miesięcy. Przez dwa dni przekopałem się przez 700 gigabajtów materiału, żeby znaleźć jakieś scenki, jestem wykończony, ale cza robić. Mam 6 dni do zgłoszenia wszystkiego na filmówkę, nie mogę się obijać :D To dla mnie połowiczny sukces, bo walczę ze swoim lenistwem (mimo wszystko prokrastynacja trochę jest górą nade mną, bo odłożyłem i tak na tydzień przed deadlinem, mimo wszystko jest lepiej niż ostatnio xd)
#reepozdajenafilmowke #reeponagrywa #chwalesie
  • 18
@WujaAndzej: pochwalę się raczej później, 11 kwietnia robimy premierę wśród naszej całej ekipy (statyści, aktorzy i ekipa filmowa), a reżyser chce wystawić na Nowe Horyzonty, więc pewnie wtedy premiera dla publiki (ale nie nastawiać się na nic szałowego - scenariusz od początku mi nie leżał, ja tak naprawdę mało się w ten zaangażowałem poza pomocą w produkcji, bo akurat wtedy mi wypadła sesja, a teraz się pokutuje i montuje sam materiał
@Cebulon: egzamin to jest na drugim etapie. Zawsze możesz dać jakieś portfolio i iść na rozmowę, żeby zobaczyć na co się przygotować w następnym roku. Ja wybitnego portfolio też nie mam (właśnie ten film co montuje idzie do teczki, ta ma mieć 10 minut, a film ma 5 xD), a główny film nagrywam jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reeposter: wiem, ale nie zdążę nakręcić nic na temat, który postawili, bo teraz matury piszę. Te 10 min mam tylko nie mam właśnie tego 3 minutowego i raczej nie zdąże go zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cebulon: Spoko, ja rok temu zrobiłem w dwa dni:
- dzień pierwszy: zgrać archiwalne kasety które znalazłem w szafce
- dzień drugi: montować całą noc coś co zdawało ci się, że miało wpływ na twoje życie xD
Serio to wszystko da się zrobić, a opłaca się chociaż zostać zjechanym przez montażystów np Idy (to bolało serio xDD)
@Raziel91: historia faceta i kobiety, reakcja na ciążę i takie tam. Ale kompletnie nie wiem jak będzie odebrane przez widownie, ale to nie mój problem już, tylko reżysera. Ja się tylko świetnie bawię przy making offie xD