Wpis z mikrobloga

Wołam z odmętów @Tankerek i przywołuje do bycia dumnym. Nie każdy może mi zrobić taki prezent. Świetna zabawa, a to mój pierwszy udział w wykopoczcie i na pewno nie ostatni. Prezent bardzo wartościowy i świetnie trafiony. Jestem pełen podziwu za tak długi list napisany własnoręcznie. Niestety Mireczki pozostawię prywatną korespondencję prywatną korespondencją. Bardzo duże podziękowania za prezent który zapewne mnie zmotywuje do przeczytania wszystkich Wiedźmińskich przygód. Za egzemplarz własny z dedykacją i pamiątką wykopoczty2016.
Dedykacja
Dziękuje za to, że będę mógł delektować się wybornym ale to prze wybornym i tak rzadko spotykanym i wyjątkowym paprykarzem szczecińskim. Uwielbiam go.
Unikat
Dziękuje za tak pospolite rzeczy jak Nowy Browar Szczecin w wydaniu nie jakimś pitu pitu małym ale wielkim i dumnym, który został rozlany specjalnie dla mnie 28.04.2016.
Piwerko przód; Piwerko tył
Strzał w dziesiątkę. Już w weekend będę się delektował i pewnie nie omieszkam zapalić cygara po czym powiadomię zapewne jak wrażenia z napitku i nikotynowej strawy.
Palenie
Tylko co gdy piwerko zbytnio mi zasmakuje? Będę musiał co tydzień składać zamówienia. Pozdrawiam oczywiście Panią czołgistkę. Przekaż jej albo wołaj ją tu. Teraz tyle o Was wiem, a wy o mnie dalej prawie nic. ( ͡ ͜ʖ ͡) Niech moc będzie z Wami.


#wykopoczta
M.....7 - Wołam z odmętów @Tankerek i przywołuje do bycia dumnym. Nie każdy może mi z...

źródło: comment_aM7HEOIwDknvL4TPIIdZNpioW3SQQLtj.jpg

Pobierz
  • 15
@Misiek0987: Cholernie się cieszę, że upominki tak bardzo się Tobie podobają! A jak piwerko zasmakuje, to PW zawsze możesz wysmarować, wiem gdzie wysyłać - choć polecam motzno osobistą wizytę w ZS, bo nie wszystkie rodzaje są zawsze dostępne w wersji "na wynos". ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na wrażenia z palenia będę czekał z niecierpliwością, bo akurat ta część mojej paczki była dla mnie największą niewiadomą - nie