Wpis z mikrobloga

@mroz3: Cieszę się,że w każdym poście dotyczącym matury wynosisz wiele dobrego do tematu.
@ZychaKowal: Kurdebele rozpisałem się o Kordianie,Wokulskim i Werterze. Przecinki na miejscu,praca rozlegała i na temat a tu taki szajs sobie przypomniałem właśnie. Teraz czytam to nie wiem czy zakochał się w niej jak już podjęła decyzję o ślubie czy jak jeszcze fresh&beauty. Nie warto było, tylu dobrych chłopaków się zmarnowało.
@GaHee:
Za coś dla mnie tyle ulubiona?
Za com z twoim spotkał się wejrzeniem?
Jednąm wybrał z tylu dziewcząt grona,
I ta cudzym przykuta pierścieniem!

A idź Pan w #!$%@?. Nigdy dziadów (specjalnie z małej) nie czytałem. Umysł ścisły here.
@Grazyna_Roberts: @CzosSosnkowy:

Po zakończeniu edukacji u księdza, Gustaw poznał piękną dziewczynę w której się zakochał. Dziewczyna ta początkowo odwzajemniała jego uczucie. Razem planowali swoją dalszą, wspólną przyszłość. Zdarzyła się jednak taka sytuacja, że Gustaw musiał na pewien czas wyjechać. Po powrocie pierwsze swe kroki skierował do domu swojej lubej. Kiedy był jeszcze daleko, usłyszał, że w jej domu trwa teraz jakaś zabawa. Gdy podszedł bliżej usłyszał słowa toastu „niech żyją
@Grazyna_Roberts: Nie czytałem lektury (cz.IV chyba nie jest obowiązkowa). Ze streszczenia

Maryla– ukochana Gustawa, dziewczyna anielskiej urody o jasnym warkoczu i niebieskich oczach. Ideał kobiety, doskonałej pod każdym względem. Wyszła za mąż za innego mężczyznę, zrezygnowała z prawdziwej miłości dla bogactw

Jest nieszczęśliwy, odrzucony przez ukochaną, która poślubiła innego i zapomniała o tym, co ich łączyło.
@CzosSosnkowy: @GaHee: @Kell: napisałem, że miłość była nieszczęśliwa bo kobieta była związana z innym mężczyzną czego dowodzi cytat który @Kell podał. i potem że jak w końcu miłość została odwzajemniona to kobieta odeszła i tyle. specjalnie nie używałem określeń typu "żonata" albo że "umarła" bo #!$%@? wie o co w tej IV cz. chodziło. poza tym to nie jest błąd kardynalny i na 100% nie #!$%@?ą ci za to
@CzosSosnkowy: pany kochane, cz. IV nie jest oznaczona gwiazdką, do tego interpretuje się na podstawie fragmentu(nie całego utworu - co było w poleceniu), więc luzujcie gumy :) We fragmencie zasugerowano, że pustelnik jest człowiekiem, a kobieta mężatką - i tylko ten fragemnt nas interesuje