Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki z #uk
ASDA zmienila zasady dostawy i teraz (od nie wiem kiedy) jak mieszkacie w bloku to maja #!$%@? i stawiaja zakupy na dole i trzeba sobie samemu do domu doniesc.
Dla mnie to byly ostatnie zakupy u nich i przenosze sie do TESCO bo to żenada. Nie po to płaci się za dostawę żeby #!$%@?ć ze wszystkim sprzed bloku...

#gorzkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
@trustME: po prostu uznali, że rynek bloków jest na tyle mały w UK (skoro wszyscy żyją w domach), że problemy spowodowane opóźnieniami wywołanymi przez tego typu rzeczy jak mieszkanie w bloku nie będzie obciązające dla zamówień.

  • Odpowiedz
@sorek: tak działa wolny rynek, że więcej u nich nie zamówię :) a żeby odgryźć się na kierowcy który był burakiem (przyjechał 30 minut przed slotem, który wybrałem po to by żona była w domu, a nie być sam z synkiem i na moją uwagę na ten temat zaśmiał mi się w twarz) to rozpakowywałem sobie zakupy z 15 minut zanim mu oddałem skrzynki, w międzyczasie uspokajając synka...
  • Odpowiedz
a żeby odgryźć się na kierowcy który był burakiem (przyjechał 30 minut przed slotem, który wybrałem po to by żona była w domu, a nie być sam z synkiem i na moją uwagę na ten temat zaśmiał mi się w twarz) to rozpakowywałem sobie zakupy z 15 minut zanim mu oddałem skrzynki, w międzyczasie uspokajając synka...

@trustME: za takie zachowanie powinno być z miejsca telefon do managera, po to są
  • Odpowiedz
@sorek: wysłałem już skargę na stronę a4 chyba. Mam nadzieję, że gościu oberwie za to. Nie jestem zawistny ale #!$%@? tak się po prostu nie robi
  • Odpowiedz
@sorek: Stary, jak zamówiłem kiedyś łóżko z Argosa ze slotem dwóch godzin żeby ktoś był w domu, to typ zadzwonił 4 godziny przed czasem że już jest. Nawet udało mi się urwać dwie godziny wcześniej z pracy żeby zdążyć, ale po kolejnym telefonie okazało się że typ już jest z powrotem w depot i ma #!$%@?.
Na pytanie o telefon do managera stwierdził że nie ma i #!$%@?, a przez
  • Odpowiedz
przenosze sie do TESCO


@trustME: Polecam zdecydowanie. Testowałem różne sklepy oferujące dostawę (Morrisons, Sainsbury, Waitrose, Tesco) i ten ostatni wypada najlepiej, praktycznie zero problemów. 2-3 razy zdarzyło się, że kierowca się spóźnił, bez problemu oddawali potem kasę za dostawę. Mieszkam na drugim piętrze w bloku, zakupy mam zawsze wniesione do kuchni, gdzie sobie je wypakowuję.
  • Odpowiedz
@crimson_wind: a ja polecam Ocado, zawsze na czas, w mailu podaja kolor vana i imie kierowcy, ktory do Ciebie przyjedzie i daja sporo gratisow (np koszyk organicznego jedzenia, szampan itp). Poza tym maja przepyszne chleby na zakwasie, ktorych sklad jest jak tych pieczonych w domu :) Ani razu nie dostalam tez od nich zamiennika, wszystko co zamawiam przyjezdza. Sloty maja godzinne do wyboru co pol godz (np mozesz wziac np.
  • Odpowiedz
I jeszcze fajna rzecz, nie wiem, czy inni to maja; dostajesz liste rzeczy ktore sie kupilo poukladana wedlug dni tygodnia zgodnie z terminem waznosci. Wieszam to na lodowke, dzieki temu nie mam pozniej niemilych niespodzianek
  • Odpowiedz