Wpis z mikrobloga

Nie mialem okazji napisac, ale w niedziele mialem kolejna rocznice w UK :) akurat bylem u sorka na grillu ( ͡º ͜ʖ͡º)
krotko podsumowujac:
- warto bylo
- zyje sie dobrze
- tylko #surrey (wszystkie tutaj lata) w moim sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°) zadna tam polnoc :D
- kilku mirkow i mirbelki poznalem

#uk #emigracja #anglia
valotr - Nie mialem okazji napisac, ale w niedziele mialem kolejna rocznice w UK :) a...

źródło: comment_0VwoGI3VO7cg13tRofXT3n2PrVeUZ3tx.jpg

Pobierz
  • 27
@azzie: ok. Doceniam poczucie humoru:)
1. Ceny najmu okolo 80 do 120 pw za double room
2. Trudno mi okreslic bo nie zwracam na to uwagi
3. Spokojnie.
4. Chyba bez problemu, bo ciagle slysze o tym ze ktos szuka ludzi do pracy.
@benzdriver: oj śmieszkuje sobie, wiem jaki jest zasięg greater London, ale po prostu nie przyjmuje do wiadomości że już Croydon jest w Londynie a co dopiero dalej :)

choć pewnie jak zamieszkam w 8 strefie to zmienie zdanie ;)
@azzie: @M4ks:
Ja mieszkam poza okregiem M25 - wiadomo Surrey to tez Londyn - ale do Londynu nie pojade za zadne pieniadze :) (no moze 100k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. place 560 za pietro - duuuuuzy pokoj z wlasna lazienka. Kilka lat temu wynajmowalem caly dom - 3 pokoje: 2podwojne 1 pojedynczy za 1100+rachunki/miesiac. Ale ze zostalem na jakis czas sam to wynajlem sobie cos
@azzie: jeszcze apropo nieruchomosci to takie male porownanie moge Ci dac :)
jako ze bylem u sorka "u gory" to chwile gadalismy.

Kupno domu
Tam:
5 pokojowe, 3 lazienki itp. - okolo 70k

Tu:
2 pokoje duze z wlasnymi lazienkami + lazienka dla gosci + salon z kuchnia - 260k

roznica spora :)
@azzie: @valotr: to szczerze mówiąc niewiele tAniej niż w zasięgu sensownej komunikacji do City tj w środku m25. Za 110 można mieć nie 2 bedroom, ale 1, zalezy gdzie dokładnie oczywiscie.
Z bielą otoczenia i bezpieczeństwem jest W sumie tak jak piszesz - biało, wiec bezpiecznie. Brakuje za to Polskich sklepów jak lubisz, no ale co zrobić.. Generalnie nie widze opcji bym sie rusZyl w inna cześć Londynu ;)
@M4ks: ja nie mieszkam i nie bede mieszkal w Londynie... po prostu nie lubie :) choc pochodze z duzego miasta lubie moja "wies" - 4tys mieszkancow w tym 1 Polak

czy taniej czy nie... wole mniej zarabiac niz w city, a miec spokoj duszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) niz sie #!$%@? na cale to city. Jezdze tam czasami, bo musze firmowo.