Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Nie kumam jak można głosować na "razem", przecież to jak przyznawanie się do bycia nieudacznikiem pogodzonym z tym, że w życiu nie osiągnie się sukcesu. Z drugiej strony to mniejsza konkurencja na rynku :)
  • Odpowiedz
@rajet: Rakłem to reprezentanci choroby toczącej dziś Europe zachodnią. Bolszewizm należy zgniatać w zarodku zwłaszcza że te zwyrolstwo chce skolonizować Mahmutami nasz piękny słowański kraj.
  • Odpowiedz
@blubi_su: nie odrobiłeś zadania domowego, przeoczyłeś dość długi moment, w którym Kukiz zaczął jechać i rozliczać rządy PiSu, a PiS w odwecie zainicjował trwające już prawie od miesiąca zamieszanie.
Oczywiście nawóz umysłowy plusuje powtarzane w kółko farmazony, wot świadomość w narodzie. I śmieszno i straszno.
  • Odpowiedz
@fortheworld: @blubi_su: @fortheworld: Ja bym głosował na Brauna, dlaczego nie ma go w ankiecie? To byłby najbardziej charyzmatyczny prezydent Polski, nie do przegadania, nie dałby się prowokować ani wmawiać sobie czegoś, czego nie mówił. Moim zdaniem jest to prezydent idealny i na niego głosowałem w 1 turze. Chce udostępnić broń dla Polaków, strzelnice, załatwić broń jądrową, on nie da się zastraszyć żydom i fałyszwej poprawności, bo
  • Odpowiedz