Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki, pytanie w ten piękny świąteczny dzień,
czy ktoś używał, albo ma jakieś opinie o takim odkurzaczu ala iRobot tylko od chuwi,
konkretnie model ILIFE v5, można go dostać w cenie poniżej 500 zł i teść się troszkę napalił.
Narazie szukam opini bo i tak dopiero jutro przelew z Walutomatu mi przejdzie żeby ko kupić.
LINK bez refa/gearbest
Na Aliexpress jest drożej

  • 27
z Europy z przesyłką wyjdzie 130$ ale już bez kosztów bo z Chin przy tych gabarytach to duża szansa wpadnięcia na VAT.


@jacke55: Wiem widziałem że z EU wysyłają dlatego tym bardziej się napaliłem
@matiwoj11 Raczej do 12 nie wytrzymam ;(
@kodishu Baterii nigdzie nie widzę, ale to się coś wybombinuje, może są tam zwykłe ogniwa 18650?
@matiwoj11: 300$ by nie mógł kosztować bo nikt by go nie kupił (już cenowo niewiele by brakowało do iRobota, swoją drogą mam i leży rozładowany, służy głównie jako zabawka RC )
Ale to trzeba trochę więcej zarabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lukaszlukasz: Ja bym spojrzał na temat następująco. 500zł to 100 piw za 5zł. Czyli kupuje sobie piwko i odkurzam raz na tydzień ;-). To daje nam dwa lata sprzątania w takim systemie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Po dwóch
@defoxe: Mogę wypić piwo bez potrzeby odkurzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już nie mówiąc o odkurzaniu raz na tydzień bo to troche słabo, może na studiach tak robiłem,
ale przy dziecku troche częściej przydało by się odkurzać, nie wiem jak Ona to robi, ale codziennie jest co odkurzać z podłogi ;)
@poh: Widziałem, nawet nieźle się spisuje, szkoda że są w nieznanych mi językach ( ͡
Czyli uważasz, że zabawka zrobi porządek za ciebie?


@defoxe: Posłuchaj. Mam iRobota Roomba już od 6 lat i tak, robi za mnie porządek. Nie dośc, że robi to dokładniej niż ja to w dodatku sam i o zaplanowanych godzinach jak nikogo nie ma w domu.
Dołączam zdjęcie jakbyś nadal nie wierzył

Brakuje tylko filmu czy da rade jeździć z kotem na plecach


@lukaszlukasz: Roomba daje radę z psem ( ͡
kodishu - > Czyli uważasz, że zabawka zrobi porządek za ciebie?

@defoxe: Posłuchaj...

źródło: comment_MkJzs9eaV4PfA6pyiKpb7yN0CvjzzGnL.jpg

Pobierz
Posłuchaj. Mam iRobota Roomba już od 6 lat i tak, robi za mnie porządek.


@kodishu: Ok. Po parkiecie i w jednym pomieszczeniu. Teraz powiedz jak radzi sobie z progami i dywanem.


Czy w związku z tym nie używasz mopa, odkurzacza itp.?