Wpis z mikrobloga

Mirki, zerwałem umowę z moim obecnym operatorem (z karą umowną). Kary miałem ok 200zł. Pani u której składałem wypowiedzenie powiedziała, ze wszystko dostanę pocztą. Okres wypowiedzenia to jeden pełny okres rozliczeniowy. Czekałem na fakturę na kwotę kara umowna + miesięczny abonament. Dostałem właśnie fakturę na 0.00zł. Co teraz? Zapłacić 1gr żeby jakiś przelew dostali czy olać temat?
  • 4
@unevv: No własnie.. może masz rację. poczekam do konca terminu płatności, ale i tak mi sie to nie podoba. Nie chce się z nimi potem bujać nie wiadomo ile....
@Bad: czekaj czekaj bo i tak może za połączenia jeszcze przyjść w kolejnym miesiącu. No i pamiętaj, że op może Cię obciążyć sporo wstecz. Możesz też zadzwonić i zapytać jak to wygląda,powinni mieć wgląd kiedy kara wyjdzie
@Turrsky: Tzn ja wypowiedzenie złożyłem w marcu. Kwiecień był ostatnim miesiącem, gdzie wykonałem tylko kilka połączeń (wszystkie w ramach abonamentu). Karta sim już jest nieaktywna. Ta faktura, którą dostałem jest ostatnią od nich (teoretycznie).