Wpis z mikrobloga

@bIiny: nie lubię się zwierzać z tego co robię w łóżku z moją dziewczyną :(
Ale może ty się z nami podzielisz swoimi fantazjami erotecznymi z panią rączkowską?
... #!$%@?, co ja robię, karmię trolla.
@rfree: czo? nacjo zjeby, szowiniści zawsze "cisneli pedałów" i odmiennych od ich wizji "idealnych ludzi".


@PanKabaczek: A przez ostatnie zdarzenia ten krąg się poszerza.

Btw. porównanie jakiegoś marginesu czy patoli do normalnej prawicy to bez sensu.
@rfree: czyli "normalna prawica" jest tolerancyjna? Tylko to wina tych przebrzydłych pedałów co zaczęli paradować w dziwnych ciuszkach raz do roku się zradykalizowali i najchętniej wszystkich wysłali by na leczenie do wariatkowa a tych najbardziej zagorzałych od razu do gazu?
@PanKabaczek: Prawica mówi że rób co chcesz (z swoim ciałem i z tym co Twoje, np swój dom, swoje auto) - ale sam sobie radź jak coś zepsujesz.

Np. pal zioło - a gdybyś od tego zachorował to spoko ale lecz się sam (czy też z ubezpieczenia jeżeli z kimś się tak umówisz). Miej dostęp do broni (ale jak kogoś napadniesz, zastrzelisz, to za zwykłe morderstwo - kara śmierci).

Tą ideę
@rfree: wiadomo, że nikt z polityków nie powie by gazować pedałów bo politycy to raczej ogarnięci ludzie i nawet jeśli tak myślą to nie powiedzą tego publicznie, bo mogło by to być nawoływanie do popełnienia poważnego przestępstwa. Co innego zwykłe sebixy - przykład Facebook, pierwszy lepszy funpage który zrzesza imbecyli... powiedzmy taki "Gang Albanii" (tak nudziłem się kilka dni temu i przeglądałem zjebów na fejsie jak leżałem w łóżku i miałem
domaganiem się specjalnych praw, to większość ludzi ogólnie olewała że ktoś ma dziwne preferencje.

@rfree: No beka z ciebie. Wymień te specjalne prawa.


@Luka_Wars: prawo o mowie nienawiści jest stosowane gdy ktoś nie ma ochoty coś zrobić dla geja. Było już kilka spraw z produkcją tortów na "małżeństwo" - i za tym idą poważne kary.
@rfree: Ponieważ nie można zbyć konsumenta ze względu na jego poglądy. Równie dobrze możesz mieć wypadek samochodowy, a lekarz z karetki odpowie tobie: ''moja klauzula sumienia nie pozwala ratować idiotów'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz nie zgrywaj bałwana - czekam na wymienienie specjalnych praw o jakie ponoć walczą homoseksualiści.
Ponieważ nie można zbyć konsumenta ze względu na jego poglądy.


@Luka_Wars: A powinno tak być, to podstawowa wolność osobista + gospodarcza.

Nie udawaj większego idioty z przykładem z karetką, to jest służba publiczna.

A jeżeli była by prywatna to jak najbardziej tak właśnie powinno być że np Luxmed odmówi zawarcia umowy ze mną "bo nie lubię pedalstwa" albo "bo tak" - ich pieniądze, ich sprzęt - ich decyzja.
Oczywiście ja powiem
A powinno tak być, to podstawowa wolność osobista + gospodarcza.


@rfree: To to coś się tobie popieprzyło, bo w gospodarce wolnorynkowej, tej promowanej przez liberałów także klasycznych, nie dyskryminuje się osób.

Nie udawaj większego idioty z przykładem z karetką, to jest służba publiczna.


Idiotą jesteś ty, bo jako podatnik także jesteś konsumentem. Jeśli jednak boli ciebie porównanie to łap następne - stacja benzynowa.

Nawiasem mówiąc Luxmed ma umowę z NFZ ignorancie