Wpis z mikrobloga

Poczta Polska nie zawiodła i długo oczekiwana paczka z #wykopoczta od @Samboja dotarła.

Mimo że pracujesz w hotelu paczka była bardzo dobrze zapakowana, pracowałem kiedyś w sklepie internetowym to znam się na bezpiecznym pakowaniu.
Nie za wiele czytam, szczerze mówiąc to prawie wcale ale książkę od Ciebie na pewno przeczytam. Bardzo podobało mi się opakowanie na słodycze, zastanawiam się czemu wcześniej takiego sobie nie kupiłem tylko trzymałem je w zwykłych foliówkach. Cieszę się że do paczki dołączyłaś pocztówkę bardzo lubię je wysyłać i otrzymywać. Magnesy na lodówkę też zbieram. Może nie mam ich za wiele ale staram się kupować w każdym miejscu co ja lub moi znajomi są. Zrobię małe #pokazlodowke i wrzucę zdjęcie w komentarzu.
Niestety los mi nie sprzyja i nic w lotto nie wygrałem a byłem bardzo blisko.

Jeszcze raz dziękuję za paczkę, pozdrów syna, całą rodzinę i oczywiście zwierzaki. Powodzenia przy samochodzie, mogę sprzedać Ci okazyjnie moją Corsę ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Cieszę się że jednak to ty wysłałaś do mnie paczkę a nie tamta osoba.

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MichalQ20 - Poczta Polska nie zawiodła i długo oczekiwana paczka z #wykopoczta od @Sa...

źródło: comment_yCRhFMz2vEc9aUd9C5HaNmx0Z77vwj6S.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz