Wpis z mikrobloga

#heheszki ##!$%@? #reptaliane #narkotykizawszespoko

Poszukując informacji na temat niewyjaśnionych zaginięć, trafiłem w dziwną część internetu.

Rozwaliło mnie to na co trafiłem. Strona poświęcona okultyzmowi, iluminatą, teorią spiskowym i kosmitom. Poniżej cytuję kilka smaczków na które natknąłem się w pierwszych 5 min. przeglądania.

Chyba David Icke wypowiadał się i pisał, że dzieci są uprowadzane przez Reptilian i konsumowane żywcem przez nich. W każdym razie pod koniec wypowiedzi na konferencji w Los Angeles mówił o tym Alex Collier a Laura Knight-Jadczyk otrzymała potwierdzenie tych informacji. Podobno Credo Mutwa też o tym wie.

Od tysięcy lat ludzkość kontroluje rasa zmiennokształtnych między wymiarowych istot znanych w rożnych kulturach jako Chitauri, Nagas, Dajjal, znanych jako demony i diabły, które poprzez sieć tajemnych stowarzyszeń, członków królewskich elit rządzących i głównych rodów takich jak rodziny Rockefellerów, Rothschildów, Romanowów,


Napisałem już do forumowiczów z zapytaniem co ćpają że mają taki odlot i czy mogą się podzielić. Czekam na odpowiedź. (ʘʘ)

Gdyby ktoś chciał zgłębić informację odsyłam do strony http://davidicke.pl/index.php
A.....n - #heheszki ##!$%@? #reptaliane #narkotykizawszespoko 

Poszukując informac...

źródło: comment_yUXbPXiDu1YJG8uUzDC2UDEhUxpwI7WK.jpg

Pobierz
  • 2