Wpis z mikrobloga

OMG!!! Przewidziałem przyszłość na podstawie strimu Slowo_Pana na strims.pl! Znalazłem taki oto plik na swoim dysku, stworzony krótko po reaktywacji strimsa i tłumaczący treści z Biblii zamieszczane w tym strimie:

t/xiwji4
A przyszedłszy zwiastował [Strims] pokój wam, którzyście daleko, i pokój tym, którzy blisko (o tym, że każdy ma wolność wyboru, gdzie chce dodawać treści: blisko = na Strimsie, daleko = na Wykopie, na Strimoidzie)

t/92tij3
Pan [Seba], jest pośród ciebie, nie będziesz już bała się złego (ponownego zamknięcia serwisu)

t/ro6ewh
I nazywać was [Strimerian] będą szczęśliwymi wszystkie narody, gdyż będziecie krajem upodobania, mówi Pan Zastępów (zapowiedź wzrostu popularności Strimsa)

t/es1fym
Zatem Syn Człowieczy jest panem szabatu. (???)

t/v2b1po
A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne (Seba wprowadzi jednak zmiany na Strimsie i będziesz musiał zdecydować, czy na pewno chcesz tu zostać…)

t/d2xvyl
Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni (…a jeśli zostaniesz, będziesz czuł się wolny, wiedząc, że nie dałeś się zniewolicz jaszczurom ze Strimoida)

t/y0m385
Umiłowany, nie naśladuj zła, lecz dobro! Ten, kto czyni dobrze, jest z Boga; ten zaś, kto czyni źle, Boga nie widział (nie trolluj, lecz dodawaj ciekawe treeści)

t/3nd8qi
Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie (mimo że strimowanie wymaga wiele wysiłku, nie czujesz zmęczenia, lecz wielką satysfakcję)

t/o0arrs
Wam bowiem z łaski dane jest to dla Chrystusa: nie tylko w Niego wierzyć, ale i dla Niego cierpieć (inni śmieją się ze strimsa, ale nie poddawaj się)

t/me26jx
O Panie, prowadź mnie w swej sprawiedliwości, na przekór mym wrogom: wyrównaj przede mną Twoją drogę! (Nie daj się zaszczuć wężowi strimoidowemu)

t/yljead
Uniżcie się przed Panem, a wywyższy was (pamiętacie tajnych współpracowników sprzed zamknięcia serwisu?)

t/5btbqe
Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec (Seba był, jest i będzie)

t/ragmcw
Chodźcie, powróćmy do Pana! On nas zranił i On też uleczy, On to nas pobił, On ranę zawiąże. Po dwu dniach przywróci nam życie, a dnia trzeciego nas dźwignie i żyć będziemy w Jego obecności. (Chodźcie, powróćmy do Seby!)

t/7ywzaa
A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi (Nie wątp w Sebę)

t/01l6k1
Kto bowiem popełnia bezprawie, poniesie skutki popełnionego bezprawia; a /u Niego/ nie ma względu na osoby (za pewne wpisy można dostać bana, nawet jeśli jest się TW)

t/pt1dy3
Patrz! Pan, twój Bóg, wydał tobie tę ziemię. Wejdź, weź ją w posiadanie, jak ci obiecał Pan, Bóg twoich ojców. Nie lękaj się, nie trać ducha! (Nie bój się wzięcia w moderację opuszczonych strimów. Sadź na nich nowe treści i zbieraj plony w postaci UV)

t/495it7
Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz! (Biada tym, którzy dają DV treściom zgodnym z regułami strimu, bo niechybnie ban ich dosięgnie)

t/mvfjpo
I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli (wojman wyzna, że jest Sebą i wszyscy będą szczęśliwi)

t/uqhxla
My zaś nie należymy do odstępców, którzy idą na zatracenie, ale do wiernych, którzy zbawiają swą duszę (O powracających ze strimoida)

t/1iog81
To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem (Strims zostanie ponownie zamknięty. Jak kiedyś nie istniał, tak i w ten sam niebyt się przemieni)

#strims #nostradamus #prekognicja #chwalesie #niewiemjaktootagowac
  • Odpowiedz