Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania

Cześć mirki. Jestem w rozterce i nie wiem co mam dalej robić. Jakiś dluzszy czas temu zamieszkałam ze swoim niebieskim. Wszystko na początku układało się tak jak powinno. Wiadomo, że mieszkając razem ludzie poznają się lepiej. Wychodzą nasze zalety i wady. Wydawalo mi sie ze bylam i jestem dobrym rozowym. Zajmowalam sie i nim i domem. W niczym nie ograniczalam.Nawet po przyjściu z pracy miałam czas na wszystko. Mogl na mnie liczyc zawsze i wszedzie. Myślałam że nic nie będzie mnie w stanie zdziwić, czy też zaskoczyć. Niestety kilka dni temu mój niebieski przeszedł samego siebie. Okazało się ze kilka miesięcy temu założył konto na pewnym portalu i zamieścił ogłoszenie, w którym poszukuje kobiety 'atrakcyjnej i inteligentnej' do spotkań. W tamtej chwili coś we mnie pękło. Nie jesteśmy nastolatkami wiec postanowiłam z nim porozmawiać. On stwierdził że nie chciał się z nikim spotykać a ogłoszenie zamieścił bo...chciał poznać nowych ludzi. W jednej chwili przestałam mu wierzyć. Ogłoszenie było wystawione dwa razy na przestrzeni 2 miesiecy. Jego treść niewiele się zmieniła względem tego co napisał za pierwszym razem. I teraz mimo jego zapewnień o tym co czuje do mnie i ze więcej czegoś takiego nie zrobi ja jednak mam wątpliwości. Nie wiem czy spotkal sie z kims czy tez nie. Jego odpowiedz jest oczywiscie przeczaca. Staram się zawsze podchodzić do wszystkiego racjonalnie ale teraz logika podpowiada mi jedno a serce drugie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6