Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było ale na #redcoon http://www.redcoon.pl/ można uzyskać rabat -75 zł na towar od 220 zł. W zakładce płatność i dostawa dodajemy kody w tej kolejności: DIVA633327481, DIVA362822454 i DIVA392374157. Pierwsze dwa to zniżka 20 zł, trzeci 35 zł albo jakoś tak, nieważne. W innej kolejności może nie zadziałać i będzie tylko -55 zł.
Podobno przechodzi z kilkoma rzeczami o łącznej wartości >220 zł.
Jak kogoś boli, że nie ma -94% albo głupiej historyjki to niech doda do czarnej listy i niech nie jęczy. Zresztą zawsze możecie coś kupić i #!$%@?ć na allegro i będzie na piwerko.
Opłaca się kupić np. drukarki albo dyski.
#cebuladeals
  • 60
  • Odpowiedz
@jawor44: Najgorsze, że w sumie to nie muszą realizować tych zamówień bo zgodnie z regulaminem - nie powinno / wolno sumować kuponów. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
Chyba koniec zabawy z kodami: "Uwaga! W związku z pracami konserwacyjnymi sklepu w przypadku chęci zrealizowania kuponu upominkowego lub karty rabatowej prosimy o kontakt z działem obsługi Klienta."
  • Odpowiedz
@Szala: I niestety:

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za wybranie sklepu internetowego redcoon Polska!
Z przykrością wyjaśniamy, że zamówienie złożone w naszym sklepie nie zostanie przekazane
  • Odpowiedz
@Szala: Ja też wykorzystałem tylko dwa kupony (20 i 35 zł. ) i dzisiaj dostałem email, że anulowali moje zamówienie. Kupowałem dysk mx200 z 355 na 300 zł.
  • Odpowiedz
@jawor44: ogólnie wszystko po kolei anulują, ale patrząc na komentarze ludzi na pepperze to jest dramat, sklep się pomylił i wszystko anuluje, mają na to niby jakiś punkt w regulaminie- wcale im nie dziwie bo sklep pewnie poszedłby z torbami, gość który był za to odpowiedzialny i tak pewnie poleci, a ludzie teraz będą im wystawiać negatywne opinie bo im się nie udało przycebulić.
  • Odpowiedz