Wpis z mikrobloga

@siwymilek: za to, że ma chamski typowo niemiecki nazistowski ryj i jego technika jest na poziomie chłopców na podwórku za blokiem. Wystarczy spojrzeć na wszystkie jego bramki w jaki sposób je strzela. On nigdy nie strzela normalnych goli. Wiecznie ręka noga mózg na ścianie i piłka wpada do bramki. I jak już wcześniej napisałem zerowa technika. Nawet ostatnio kilka meczy temu w bundeslidze co strzelił niby z "przewrotki" piłkę przyjął na
  • Odpowiedz
@KrnabrnyDzik: typ o niebywałym instynkcie strzeleckim, wręcz podchodzącym pod supermoc; grający w kompletnie niekonwencjonalny sposób (spróbuj go przypisać do jakiejś konkretnej pozycji, nie da się), cholernie dobrze przewidujący, pracowity i waleczny - dla zespołu. No i piekielnie regularny, plus trafia w ważnych meczach, nie blokuje się.

deprecjonowanie bramki z Darmstadt to kozacki pomysł, perfekcyjna przewrotka w cholernie gęstej przestrzeni pola karnego Lilii, ale #!$%@? NIBY PRZEWROTKA bo nazistowski ryj XD

plus
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: @wieniedikt_jerofiejew: jedyne co mu można przypisać to umiejętność ustawiania się, tylko to. Bo reszta leży i kwiczy. Gość jest dla mnie pokraką. Według mnie w żadnym innym klubie by się nie odnalazł. Jego kariera jest związana tylko i wyłącznie z Bayernem. W każdym innym klubie po kilku meczach gościłby ławę do końca sezonu bo nie pokazałby kompletnie nic.
Bayern w Bundeslidze ma monopol to sobie może w nim strzelać
  • Odpowiedz
@KrnabrnyDzik: Ja go nawet lubię za taką grę, jest tam gdzie powinien być napastnik. :)

Król strzelców i najlepszy asystent Mistrzostw świata 2010
Złoty But: 2010
Srebrny But: 2014

Najskuteczniejszy niemiecki zawodnik w historii Ligi Mistrzów: 36 goli
  • Odpowiedz
@KrnabrnyDzik:
Wiem. Ale skoro w każdym składzie którym gra jest kluczowym napastnikiem, to wnioskowanie z tego, że w innym by nie grał jest absurdalne.
To jest klasyczny sęp pola karnego, człowiek który ustawianie się ma 21/20, ma spryt i zaangażowanie. Taki typ napastnika, do tego diabelsko skuteczny.
  • Odpowiedz
To jest klasyczny sęp pola karnego, człowiek który ustawianie się ma 21/20, ma spryt i zaangażowanie. Taki typ napastnika, do tego diabelsko skuteczny.


@Ragnarokk: Az boli ze nikt nie napisal - Taki Inzaghi z Niemiec.
  • Odpowiedz
@first: ale Lewego do tego prostego chłopa nie porównuj co? Lewy ma technikę, umiejętności i strzela wspaniałe gole i sam potrafi sobie je wypracować w przeciwieństwie do Mylera, który albo dokłada nogę w dodatku w koślawy sposób albo strzela w tłoku zawodników albo kopnie - piłka od kogoś się odbije lub nie wiadomo co jeszcze i wpada do bramki. Widzę jego grę od dwóch lat i ciągle to samo. Przypatrzcie się
  • Odpowiedz