Wpis z mikrobloga

@syberianMalamut: Ja mam taki patent, że w takich wypadkach wjeżdżam na dwa kołeczki, wycinam z boku bańki 5 l dużą dziurę. Trzeba sie położyć na ziemi podłożyć bańkę odkręcić śrube i niech sobie leci. Gorzej jak filtra nie zmienisz bez kanału.
na który można jutro podjechać i sobie zmienić


@syberianMalamut: nie mozna wcale, tylko zaklad ktory ma podpisana umowe na utylizacje zuzytych olejow mzoe to zrobic

przeciez zmzina aoleju i filtrow to 15 min max czyli 1/4 mietkoroboczogodziny czyli jakies 12,50 ... dowolny przydomowy serwis pod miastem
@pieczywowewiadrze: Nie bądź pan taki hurr durr przepisy i w ogóle. Bo jak byś się dowiedział co się #!$%@? w małych warsztacikach za miastem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Całe życie zmieniam olej sam, mniejsze naprawy tez robie sam, mam swój kanał i nie będę płacił januszom za coś co mogę zrobić w 15 min i co teras? Naslesz na mnie polizei czy inna ochronę środowiska?
@pioterhiszpann: ale nie pojdzie przez to kulka czegos w rodzaju kiślu z opilkami zelaza a jak pojdzie to zapcha ta pompke a to wlasnie te opilki i kisiel sa najgorsze. O ile w starszych silnikach to szkodzilo nie za duzo o tyle w nowszych duzo bardziej no i im czesciej wymieniasz 5/10kkm to lepiej dla silnika ale jak ktos chce po taniosci za darmo na trawnik wylewac to stawiam ze i