Wpis z mikrobloga

Witam mirunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie byłbym sobą jakbym wszystko nie robił na ostatnią chwilę... wczoraj w końcu zabrałem się za wypełnienie PIT'u 37 przez internet. Wszystko poszło gładko, tylko na samym końcu proszą mnie o podanie dochodów za rok 2014, a w żadnym zwrotnym dokumencie z US takiej informacji nie mam... Jest jakiś sposób, żeby sprawdzić jaki był przychód? W tym programie e-pity, zapisują się poprzednie wypełnione pity? ktoś, coś może poradzić?

#urzadskarbowy #pit #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
@someonem: w takim razie ominę kwestie wysyłki internetowej. Jeszcze mam dwa pytania odnośnie pitu, jestem w pracy i napisałem upoważnienie dla znajomego, czy tylko dla członków rodziny upoważnienie jest za darmo? I druga kwestia, gdy wyślę PIT przez pocztę polską, to wysyłka poleconym jest ważna z dniem nadania czy dostarczenia?
  • Odpowiedz
@eudezet: upoważnienie do złożenia pit-a ?, nikt nie woła dowódu osobistego, jeśli będzie wprowadzane zeznanie do systemu to problem może być przy błędach i ich poprawie co musi zrobić osoba której dotyczy zeznanie ale jak będzie tylko chciał złóżyć to nikt nie spyta, jedynie jak będzie zwrot to jak ma byc kasa zwrócona na konto, poczta itd. Data wysyłki i jak masz dopłacić do US nie zapomnij tego zrobić. Wypelnij dwa
  • Odpowiedz
@eudezet: Jeśli w zeszłym roku deklaracja była wypełniana w programie e-pity 2014, to wystarczy uruchomić wersję tego programu i odnaleźć formularz w zakładce Moje Formularze. Jeśli nie uda się odnaleźć formularza, trzeba skontaktować się ze swoim US w celu wydania kopii deklaracji.
  • Odpowiedz