Wpis z mikrobloga

@Shinoa: Mogę Ci oddać mojego chwilowo. Uprzedzam tylko, że jest gówniany i wyrzucisz go przez okno po paru dniach : D

I tak ostatnio ledwo co przy nim siedzę. Przez większość ostatniego tygodnia zaszywam się w łóżku :<

@envusia: Polecam, naprawdę :3 Przebrnij przez początkowe odcinki, bo rozkręca się powoli. Później wciąga i nie puszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ranfun: obecnie oglądam 8 serii z tego sezonu więc zapewne podejmę jak tylko one się skończą. Niektóre amerykańskie baję są niezłe, więc może faktycznie coś z tego będzie :3
  • Odpowiedz
@Ranfun: Spoko, mam lapka. A na gwiazdkę planuję coś takiego, bo mimo że nie potrzebuję tak mocnego sprzętu, to lubię kupić części raz, złożyć i zapomnieć na jakieś 8 lat. Zresztą... jak spojrzysz na kurz w moim obecnym to chyba zrozumiesz. Ma 4 lata, mi wystarcza, ale nie mogę go zabrać ze sobą bo jest wielki i się psuje :D

http://uk.pcpartpicker.com/p/f9WC23

Jak myślisz @envusia, chyba ładna obudowa? Była też ruszoffa,
  • Odpowiedz
@Ranfun: To tak jak u mnie z programowaniem. Jedyne co zaprogramuję w życiu to pralka xD
Kusiła mnie koncepcja pracy zdalnej itd, ale to mnie po prostu przerasta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@envusia: To jest jeszcze mniejsze, wielkościowo jest pudełkiem po butach :D
  • Odpowiedz
@Shinoa: Serio? Musiałabym zobaczyć jakie to ma wmiary :o Ale w sumie jak weźmiesz stockowy cooler na CPU to na pewno się zmieścisz. Ja mam obecnie potwora na stacjonarnym do chłodzenia procka.
  • Odpowiedz
@Shinoa: Ooo, też umiem programować w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślisz, że zatrudni mnie ktoś do programowania pralki za 15k? ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz