Wpis z mikrobloga

Już nikt nie pamięta złotej ery XX wieku. Nikt nie pamięta początków sportu i dlaczego w grze używa się psiego czerepu


Zaniepokojony gustem filmowym wykopków, postanowiłem, że będę wrzucał co jakiś czas filmy warte polecenia. Oczywiście te mniej znane szerszej publiczności, a które zasługują na uznanie.

Dawno nic nie wrzucałem, ale mam dla was coś specjalnego na dzisiejszy wieczór. Mój ukochany film #postapo Krew bohaterów

Mirki, znów brak mi słów, aby opisać jak bardzo uwielbiam ten film. Prawdziwi bohaterowie z krwi i kości! Kiedy ostatnio kino s-f zaoferowało nam wiarygodnych ludzi? Ten film to prawdziwa ambrozja dla koneserów s-f. Genialna rola Rutgera Hauera. Fantastyczna sceneria, której nie zastąpią efekty za miliony dolarów. Polecam bardzo gorąco.

Perełka, której wstyd nie znać jeżeli lubi się klimaty #postapokalipsa

Ciekawosta: film znany również jako Salute of the jugger

Jak nie wiesz co oglądać, obserwuj tag #kinozwykopkiem

#film #kino #sciencefiction #fantastyka
P.....k - > Już nikt nie pamięta złotej ery XX wieku. Nikt nie pamięta początków spor...

źródło: comment_8JtGEEJxwtLI4tn7aATgjZGMJx83ozfd.jpg

Pobierz
  • 9
@Axelio: ileż to filmów oglądałem jeden raz 10 lat temu, wydawały mi się nudne... Na szczęście odświeżyłem po latach i okazało się, że byłem zbyt młody, głupi i niedoświadczony, aby docenić arcydzieła. Sprawdź komentarze na filmwebie, może to cie przekona.
@Axelio: ok rozumiem, ale ja osobiście mam kilka filmów, które wolę obejrzeć po raz 5 (jak Krew bohaterów) niż męczyć jakieś nowe badziewie. Ale to tylko ja, kino-maniak amator z około 2300 filmami na koncie.