Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem zwrot z #gearbest z pomocą #paypal (12 dni od roszczenia na PP).( ͡° ͜ʖ ͡°)-
W skrócie:


Do Mirków, którzy chcą kupić coś w najbliższym czasie na #gearbest: Płaćcie PayPalem! Nie żałujcie $2 na tracking i nie bójcie się rozpoczynać sporu na PP jeżeli "refund request" nie przyniesie efektu.

Wołam tych, co mieli podobnie (@Stragan: @psposki: @KonfesjonalToTakieDziwneSlowo: @Mikaeru )
Wołam też @GearBest_Polska - jeśli dalej Wasi chińscy koledzy będą odwalać takie numery z przesyłkami to wkrótce biznes może okazać się mało opłacalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakupyzchin #oszukujo #niezemnatenumery
tarasino - Dzisiaj dostałem zwrot z #gearbest z pomocą #paypal (12 dni od roszczenia ...

źródło: comment_lc2xZp6FgbNc8koUJtZEKOKOxbJcVqCG.jpg

Pobierz
  • 9
@tarasino: Belgium Post nie jest nierejestrowany - tylko rejestrowany do czasu dotarcia do tego kraju.
Też tak miałem, ale jednak o 2$ nie robiłem awantury i już wiem na przyszłość, że nie warto dopłacać na gb
no chyba, że towar nie dojdzie...
Belgium Post nie jest nierejestrowany - tylko rejestrowany do czasu dotarcia do tego kraju.


@trollasek: tylko co mnie jako klienta to interesuje? Płacę za rejestrowaną paczkę i to że gdzieś tam jest rejestrowana mnie nie interesuje, tak patrząc równie dobrze można powiedzieć że każdy list z chin jest rejestrowany.