Wpis z mikrobloga

@Andczej: @Dezynwoltura: @dziabonq: noooo to to mi się podoba :) czekam na dwie paczuszki i akurat z tego kuriera jeszcze nigdy nie korzystałem, więc poszedłem za głosem serca bez sprawdzenia i jak widzę - chyba dobrze zrobiłem. Zamawiałem 18.04, więc niedawno, ale chciałem poznać opinie zanim paczka dojdzie by mieć potem porównanie. Dzięki ;)
@AliPaczka: o, zapomniałem w sumie o statystykach na alipaczce. Dzięki również!
  • Odpowiedz
@Andczej: wiem wiem, miałem o tym napisać. Edytować posta już nie mogę, a napisałem kurier z automatu, bo akurat obczajałem coś z dhl-a ;/ wybaczcie przejęzyczenie. A co do mojej paczki to na AliPaczce status, że paczka nadana z Chin do Holandii, na stronie poczty holenderskiej: "The item is pre-advised". Także z moją coś się zabawiają
  • Odpowiedz
@flamesxx: hehe no może jeszcze nie będę w tym tygodniu wychodzić przed listonosza, bo paczuszka musi najpierw do Holandii dotrzeć, ale pewnie na bieżąco będę sprawdzał czy status się czasem nie zmienił (tak już mam, choćbym nawet czekał na najmniejszą pierdołę :P)
  • Odpowiedz
@blazer91: postNL jest faworytem, do 2-3 tyg max. się czeka, moim skromnym rekordem było 9dni gdy pojawił się roznosiciel pod domem, a zamawiałem badziew na Gearbest...
  • Odpowiedz
@Andczej: @Dezynwoltura: @dziabonq: @AliPaczka: @flamesxx: @Skolim: tak tylko napiszę jeszcze co dziś zwróciło moją uwagę. Otóż zamówiłem tego 18.04. dwa przedmioty od tego samego sprzedawcy, ale zapłaciłem za nie osobno. Po prostu kupiłem jedną rzecz i po 10 minutach kupiłem drugą. Mam dwa różne numery paczek. I jak teraz patrzę to jeden przedmiot od wczoraj jest już w Warszawie (wczoraj sprawdziłem tylko numer tej drugiej paczki),
  • Odpowiedz
@blazer91: Myślę, że mogli wysłać dwoma różnymi, nikt się nie zagłębia przy takiej ilości zamówień w to czy Mirek Wykopowicz zamówił dwie, czy jedną rzecz w odstępie czasowym, bo są drukowane etykiety i jest to wszystko w systemie traktowane jako oddzielne zamówienie. Mogę się mylić w sumie...
Trzeba było pisać do Chińczyka, żeby wysłali w jednej, ale znając support GB nie zrozumieliby ocb xD
  • Odpowiedz
@blazer91: Jeśli masz dwa numery paczek (Order number) to idzie każda oddzielnie...
btw. zamawiałem 18.04.br paczkę przez NL post i dziś już dotarła do mnie, trochę elektroniki i akcesorii do kamery zamawiałem i wyszło ponad 90dolarów zapłaty. O dziwo ominęła mnie opłata VAT, a pieczątkę celników mam ;D
tracking:
25.04.2016 08:35:00 przesyłka dotarła w centrum nieokreślonym kraju docelowego operacji
24.04.2016 23:41:00 przesyłka dotarła do kraju przeznaczenia nieokreślonego
23.04.2016 19:29:00 przesyłka niezdefiniowany
Skolim - @blazer91: Jeśli masz dwa numery paczek (Order number) to idzie każda oddzie...

źródło: comment_NW6bS6vXDZAdlOHwErHJv4ka2S8lDBtS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Skolim:

Jeśli masz dwa numery paczek (Order number) to idzie każda oddzielnie...

no tak normalnie powinno być, ale tak jak pisałem mój przypadek jest nieco dziwny. Jedna rzecz prawdopodobnie jutro do mnie dojdzie, bo od wczoraj jest w Warszawie (też zamawiana 18.04), a druga zamówiona od tego samego sprzedawcy 10 minut później dalej gdzieś się miota w Chinach (albo na trasie Chiny->Holandia).
A co do Twojej paczuszki to może pomyśleli, że
  • Odpowiedz