Wpis z mikrobloga

@ktoszpolnocy: Ja przy okazji wykopparty miałem okazję obejrzeć mecz Włókniarza ze Spartą na olimpijskim, pomijając blamaż mojej Częstochowy, to tam był naprawdę antyżużel, jedna mijanka poza pierwszym łukiem w całym meczu, mimo wszystko stadion klimatyczny.
@Kinoll: nie wiem jak jest we Wrocławiu na co dzień, ale w ten weekend pogoda nie była zbyt optymistyczna, więc robili raczej betony wszędzie. Tak samo u nas w Rybniku. Nowy zarząd zapowiedział, że będzie robił tory do walki i tydzień temu był super mecz z Opolem, ale podobno w teraz na meczu z Krakowem była katastrofa, jedna mijanka na całe zawody..
@ktoszpolnocy: W sumie racja, mało jest torów, które swoją geometrią gwarantują walkę na dystansie bez względu na warunki. We Wrocku teraz był odsypujący się, suchy tor, polali dopiero w drugiej połowie meczu, ale wtedy Sparta zaczęła już całkowicie ustalać kolejność tuż po starcie.
@Kinoll: no z pewnością, ale mamy wsparcie miasta - 1,5mln to jest nawet w I lidze ogromnie dużo, możliwość zbudowania fajnego, widowiskowo jeżdżącego składu (będziemy mieć Taia ^^ ) i frekwencję na poziomie Ekstraligi.