Wpis z mikrobloga

"Kiedy to się #!$%@?ło?

Byliśmy młodzi, internetowe impulsy nadawały wiatru naszym rozwianym włosom, jednorożce wolnego rynku na których galopował Janusz Korwin-Mikke dodawały nam pędu. Było pięknie - młodzi podążali za Korwinem. Przyszłość należała do nas. A potem się #!$%@?ło.

Przyszedł "sukces" w PE który już teraz można podsumować słowem "kompromitacja". Potem kolejny "sukces" - dotacja. Teraz już nic nie miało się zepsuć. Korwin miał zostać królem.

I co? I nic. Korwin jest albo zbyt słaby, albo zbyt jurny żeby zajmować się czymś więcej niż swoim blogiem.
"Wielka Nadzieja Białych" aka Wipler okazał się aroganckim bubkiem o ujemnych zdolnościach organizacyjnych.
Wpływy w partii zdobywa niejaki Bator, człowiek totalnie pusty i prymitywny, którego jedynym osiągnięciem jest cytowanie z pamięci wyzwisk chorego psychicznie Stonogi.
Berkow... E... Kto?
Ale, hej, nie cieszcie się. Wy tam z drugich rzędów. Myślicie, że jesteście lepsi? W czym? Rozgrywają was tak marni gracze, że w zderzeniu ze światem skulilibyście się w kącie i zaczęli płakać. Tak wygląda niestety zaplecze polskiej prawicy wolnościowej.

To nie jest jednak w tym najgorsze.

Co gorsza, kiedy lewactwo z Razem siedzi na swoich squotach i uczy się retoryki, erystyki i wprawia się w publicznych dyskusjach i akcjach społecznych, to kuce na kucgrupach piszą kto jest lepszy - Adolf Hitler, Jan Paweł II czy Zbigniew Stonoga. No i przerzucają się cytatami z tego ostatniego - im więcej bluzgów, tym więcej lajków. Żenujące zbiorowisko miernot, debili i patologii pozbawionej jakiegokolwiek RIGCzu.

Ot, środowisko kucowsko-wolnościowe w całej okazałości.

Tak, młodzi Polacy chcą głosować na prawicę. Szkoda, że #!$%@? nie mają na kogo."

https://www.facebook.com/KORWiN.Watch/posts/1711433612438548

#korwin #jkm #razem #polityka #wipler #niemoje
mroz3 - "Kiedy to się #!$%@?ło?

Byliśmy młodzi, internetowe impulsy nadawały wiatr...

źródło: comment_iVZa088bpWpCz3RJOKRZO6OfM1j2Jfi5.jpg

Pobierz
  • 26
@mroz3:
Z tym się nie zgadzam:

Przyszedł "sukces" w PE który już teraz można podsumować słowem "kompromitacja". Potem kolejny "sukces" - dotacja.


ale to:

kuce na kucgrupach piszą kto jest lepszy - Adolf Hitler, Jan Paweł II czy Zbigniew Stonoga. No i przerzucają się cytatami z tego ostatniego - im więcej bluzgów, tym więcej lajków. Żenujące zbiorowisko miernot, debili i patologii pozbawionej jakiegokolwiek RIGCzu.

To trafia prosto w punkt. Dzisiejszy kuc
@mroz3: Ja nie jestem członkiem KORWiN, ale mocno sympatyzuję. Bardzo martwi mnie takie zdziecinnienie. Śmieszkować to sobie można na wypoku, z resztą tutaj jest lewactwo(czasami bardzo ogarnięte) i na starcia z nimi tylko wzmacniają kuców, bo są później przygotowani do odpierania podobnych argumentów w dyskusjach publicznych.
Siedzenie na zamkniętych fanpejdżach na facebooku i popadanie w samozachwyt, rosnąca pycha doprowadzą do tego że świat zewnętrzny ich zniszczy- będą jak grupa alkoholików starciu
ja wam powiem ze to jest dramat. lewactwo, prawactwo zawłaszcza wszystko.
jedyna myśl liberalna, czy libertariańska w tym kraju to korwin. z jego potęgą pracy i porażkami zarazem.
jeszcze cynik9 na blogu robił robotę i niósł kaganek oświaty.
i to wszystko, nie ma przebicia inny, wolnościowy głos.

38milonów ludzi nie wie, że rząd nie jest ich przyjacielem, ze trzeba mu parzeć na ręce. jak obraduje parlament to nikt nie może czuć się
@mroz3: Ostatnie wybory parlamentarne oznaczają koniec Korwina, chyba że nagle PiS się rozłamie albo Duda popełni kolejny Smoleńsk. Następne wybory za do PE za 2 lata, później 2,5 samorządowe (czyli Korwin przegra z kretesem), parlamentarne za 3,5, prezydenckie za 4 lata. Coraz bardziej sądzę, że najmłodsi skręcają powoli w lewo, a wraz z rządami PiSu będzie to postępowało.
@syn_admina:@mroz3: Trzeba pracować u podstaw. Szerzyć myśl liberalną. Na wykopie, wśród przyjaciół i rodziny, wszędzie gdzie się da. Praca u podstaw w nowoczesnym wydaniu. Trzeba iść w lud by wydobyć ich ze szponów państwa, uświadamiać im rolę państwa w gospodarce ale co najważniejsze wszystkie organizacje muszą się zjednoczyć.
@mroz3: Niby w większości racja, ale dotacji partia jeszcze nie zobaczyła. Ani zwrotu za kampania, ani subwencji. I wydaje mi się że po tym syfie który trzymał się w partii po wyborach powoli zaczynają się tam dziać jakieś porządki i dochodzą do głosu ludzie bardziej rozgarnięci niż Bator.
A grupy na fejsie dla wszelkiej maści wolnościowców/prawaków to od zawsze było kiszenie się w własnym sosie, głaskanie nawzajem po jajkach i stosowanie
@Kapitalis:

Waszym zdaniem w następnych wyborach parlamentarnych partia osiągnie gorszy wynik? Pytam z ciekawości sondując.


Jak nie #!$%@? jakimiś wewnętrznymi aferami i będziecie działać to będzie lepiej, ale według mnie jest kilka warunków:
1. Zmiana nazwy(bo jest ogromny elektorat negatywny)
2. Jakieś solidne i realnie wykonalne minimum programowe

i bardziej sfera marzeń:
- dogadanie się z Grzegorzem Braunem i Marianem Kowalskim, oraz ewentualnie Krzysztofem Bosakiem. Przejście Korwina do roli patrona tego
@Kapitalis: Jeżeli o partie KORWIN to widzę teoretyczne możliwości wejścia do parlamentu ale nie sądzę, że wprowadzą realne zmian w Polsce ( może coś o broni ). Fajnie by było gdyby opracowali porządny program i dogadali się w sprawach gospodarczych z Nowoczesną, Kukizem, Braumem, itd. Niestety nie sądzę, że coś takiego będzie miało miejsce. Dopóki nie inteligencja nie będzie aktywniej działać w sprawach politycznych to nie widzę możliwości realnych zmian.
@K_Feras_P: bo ja już dawno nie kuc. raczej siwizna i łysienie.
z myślą libertariańską przyszło mi sie zetkąć niejako poza korwinem. Tak w zasadzie to nie zauważałem go :)
Problem z nim jest taki że on stworzył liberalizm w polsce i zarazem go degraduje.
A potencjał polityczny jest i gdyby nie korwin było by spokojnie z 30%
@K_Feras_P:

A mówią, że kuce Korwina nie krytykują

Jakby było miesiąc przed wyborami, to nie pisałbym nic krytycznego. Teraz jest czas na poważne zmiany i krytykę.

dogadali się w sprawach gospodarczych z Nowoczesną, Kukizem,

xDD. O Nowoczesnej to szkoda pisać... Swetru ze swoją obroną "demokracji" i marszami KOD to jedna z największych porażek jaka spotkała ten kraj zaraz po tym że do władzy doszedł PiS. Chcąc robić teraz demonstracje antyrządowe masz
@K_Feras_P:

Wśród młodych ma duże poparcie ale zwolenników Korwina po 40 to ze świecą szukać.

Starsze społeczeństwo nie lubi zmian.

Braun świetnie trafia do starszych. Jak byłem u niego na spotkaniu to średnia wieku była pewnie koło 45 lat. U Korwina jest przeważnie koło 25 lat.