Wpis z mikrobloga

@mozeglupiemozenie: no właśnie chyba im się fabuła nie zgrała za dobrze. Poza tym motyw z czarownicami chowającymi się pod postacią atrakcyjnych kobiet jest mało odkrywczy i tu nie zrobił mi dużego mindfaka (vide. chociażby Wiedźmin 3).
  • Odpowiedz
@zs_lopez: Ja się tego nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda jakieś magiczne sztuczki #!$%@?ła, ale magia w GoT wydaje mi się unikalna i nietrywialna. A tu taka klasyczna ozdóbka na zmianę wyglądu.
  • Odpowiedz
@zs_lopez: Każdy wrzuca tę fotkę, ludzie, zrozumcie, to jest #!$%@? serial, adaptacja. Nie wyrocznia. Nie encyklopedia lodu i ognia. Nie wiedzieli, zapomnieli, krasnolud w szelkach zapomniał wspomnieć - ale co naszyjnik, w jednej scenie go nie miała a cycki jędrne a skóra gładka. Ufff... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Al_Ganonim: Czytałam książkę (wprawdzie dawno) i nie pamiętam, żeby coś wprost było o mocy tego naszyjnika wspomniane. Jakiś szczególny fragment możesz przytoczyć?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@another_throwaway23: Było. W Starciu Królów, w prologu. Tylko, że to dowodzi mocy ochronnej naszyjnika, a niekoniecznie tego, że przez to zmienia się jej wygląd. Ja przynajmniej to tak odbieram.
  • Odpowiedz
@alma_: W poprzednim sezonie (a może w 4? nie pamiętam) Melisandre wspomina, że ma eliksiry, które pomagają jej zmieniać wygląd (niedokładny cytat, ale sens zachowany) - i nie bez powodu chyba zanim odłoży naszyjnik w centrum uwagi są jakieś fiolki z różnymi płynami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz