Wpis z mikrobloga

  • 6
Małe chwalę się( ͡° ͜ʖ ͡°) doszedł prezent że stanów. Na pierwszy ogień poszedł Wonder worm, I jest to pierwszy mój kontakt z liquidzie premium. Smak przyjemny ale myślałem że w porównaniu do moich samogonow będzie bania rozebrana a widzę że nie odbiegają jakoś strasznie ( ͡ ͜ʖ ͡) #epapieros #epapierosy #mojliquid
Pobierz sir - Małe chwalę się( ͡° ͜ʖ ͡°) doszedł prezent że stanów. Na pierwszy ogień poszedł...
źródło: comment_JndXnODu0qEHI5w0kzue3QZVrmfJUXE4.jpg
  • 11
  • 0
@IsraelKilman: nie miałem okazji mother's milka się tylko napalilem do znudzenia i trochę teraz szkoda mi było go brać dla samego faktu porównania, chyba że masz sampla jakiegoś to mogę zrobić porównanie
@Waspin: nie chciałbym Cie naciągać drogo zaplaciłem bo kumpel mial slabe przeliczenie a musiał karta zaplacić i wyszlo 350zl a kupilem 3x20$ +12$ czyli ~97zl za jednego charliego jak byś chciał za 90 + przesyłka to niema problemu zuzylem z 2 ml
@Waspin: no chciałem spróbować więc nie patrzałem na cenę i nie namawiałem na odkup nikogo :P ale btw da się taniej dostać no bo nawet po 4zl za $ to jest 80zl