Wpis z mikrobloga

#wroclaw Mirki, potrzebna pomoc! Kogos z Wroclawia co poswieci dla mnie godzine. Wczoraj wieczorem zmarl moj tato, nagle, na zawal serca. Ja i moj brat mieszkamy w Szkocji i cisniemy jutro z samego rana lotem do Pragi i pozniej busem/pociagiem do Wrocka, ale nie o to chodzi. Ojciec organizowal pielgrzymki, chodzil pieszo po calej Europie, Wroclaw - Santiago de Compostela, Wroclaw - Rzym, i cala masa innych. Jutro z grupa 8 osob mial leciec samolotem do Alicante, nastepnego dnia do Santiago i potem zrobic jakas trase, z planowanym powrotem pod koniec maja przez Londyn. Niestety zdazyl sie jedynie spakowac, a okazuje sie ze reszta ludzi to wszyscy zupelni nowicjusze, zielonki (jego doswiadczeni kompani zorganizowali cos innego, ruszyli na rowerach), nie dosc ze nie maja pojecia o co chodzi, to w ogole sie ze soba nie znaja i nie maja na siebie namiarow. Caly dzien probowalem uzyskac dostep do biletow lotniczych i udalo mi sie, tato robil rezerwacje dla wszystkich i mial podrukowane odprawy, ale jakos niekompletnie, ja wszystko naprawilem i posciagalem, mam 34 pdf-y z odprawami ryanaira - potrzebuje kogos kto je wydrukuje i zawiezie mojej mamie do godz. 18.30. Jest to bardzo wazne, Ci ludzie nie maja zadnej mozliwosci poradzic sobie sami, kazdy zaplacil po ok 900 pln (duzo kasy), i jak tego nie ogarne to bede czul sie zobowiazany zwrocic im koszta, a to bez sensu, tym bardziej ze oni chca leciec.
Pomimo tego, ze jestem rodowitym Wroclawianinem, nie mam w tej chwili do nikogo kontaktu telefonicznego kto moglby mi pomoc w tej sprawie, po 11 latach emigracji. Wierze w Was.
#pomocy #wroclawskiewykopparty #wroclawradar
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciezko wytlumaczyc ze przywiozl internauta, ktorego nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie niestety nadal nie rozumieją, że niektóre rzeczy można robić bezinteresownie...
  • Odpowiedz