Wpis z mikrobloga

@czescjestemanon: nie wierzę, że to nie jest troll xD

Takie minimum u mnie to: musi się myć, potrafić się ubrać w zależności od sytuacji (nie żebym szukała jakiegoś modela czy co tam, ale żeby na jakąś uroczystość nie przyszedł w dresie


Powiedz, że żartujesz xD Jeżeli faktycznie MASZ problem ze znalezieniem kogoś takiego, to albo jesteś ślepa, albo mieszkasz 1000km od cywilizacji gdzieś w puszczy.
  • Odpowiedz
@czescjestemanon: no pytanie było, gdzie są wartościowe niebieskie paski. Wszędzie. Druga sprawa, czy będą Tobą zainteresowani, ale ludzi, którzy się myją i nie chodzą w dresie naprawdę jest sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podejrzeń o zarzutkę nie bierz do siebie, po prostu we internecie żodyn nie wie kto siedzi po drugiej stronie, a niektórzy czerpią przyjemność z robienia ludzi w konia zupełnie bez żadnego sensu. Było
  • Odpowiedz
@czescjestemanon: to twoja decyzja, ale tutaj przecież każdy siedzi pod swoim nickiem, nie widzę powodów dla których przy TAKIM problemie miałabyś się chować.

Bycie zielonką, z ogromnym prawdopodobieństwem bycia trollem, budzi jedynie podejrzenia ludzi. I nie chodzi tylko o to, że Ty to możesz być nie Ty, ale także o to, że np. zdajesz sobie w głębi duszy sprawę z tego, że nie możesz nikogo znaleźć właśnie przez twoje wygórowane
  • Odpowiedz
@Gumaa: Bo nie chcę by znajomi się dowiedzieli. Proste. Nikt nie widzi, że w głębi jednak motzno #feelsy

A co do jeszcze wcześniejszego stwierdzenia o tych lepszych i brzydkich niebieskich to powiem tak: różowe inaczej postrzegają urodę. Jak różowy jest brzydki to zawsze będzie i koniec. A niebieski w oczach różowego z czasem zawsze przystojnieje. Jakaś wada w wyglądzie z czasem może zacząć się podobać. Co więcej często
  • Odpowiedz
@czescjestemanon: dlatego mówiłem o privie.
Ciężko dalej rozwijać temat jeżeli się podejrzewa kogoś o bycie trollem. :|

Różowe w oczach niebieskiego z czasem też pięknieją. Tak jest ze wszystkim niezależnie od płci. Wrażenia estetyczne opierają się głównie na wyuczonych wzorcach i człowiek się z czasem przystosowuje.
Ale skoro twierdzisz, że nie masz wygórowanych wymagań, to napisz kiedy ostatnio poznałaś niebieskiego i co było z nim nie tak.

( ͡°
Gumaa - @czescjestemanon: dlatego mówiłem o privie.
Ciężko dalej rozwijać temat jeże...

źródło: comment_RKEMoNi4mpAJ0miWdG7tLSujPELP7jDI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czescjestemanon: Zależy od jakiego progu zaczyna się "wartościowy". Jeżeli wysoko to polecałbym ligi hiszpańską, angielską, niemiecką czy włoską. Jeżeli niżej to już w klubach ekstraklasy są dość wartościowi niebiescy a już nie długo część z nich będzie dostępna więc możesz odkładać pieniądze.
Mam nadzieję,że pomogłem.
  • Odpowiedz
@czescjestemanon: mi się już np odechciało szukać... Zmarnowalem mnóstwo czasu na Tinderze, i innych portalach ale większość lasek jest za głupia żeby prowadzić taką zwykłą codzienną rozmowę na poziomie. A gdzie indziej szukać nie wiem bo poza uczelnią i rowerem, ewentualnie pracą nie mam czasu wychodzić z domu.
  • Odpowiedz